Official distributor and service center for Auto ID mobile solutions
  • Categories
   No categories were found that matched your criteria.
   • Manufacturers
    No manufacturers were found that matched your criteria.
   • Products
    No products were found that matched your criteria.
     • Blogs
      No blog posts were found that matched your criteria.
     Brands in our offer

     Drukarki POS

     Czytaj więcej

     Drukarki POS

     Drukarki systemu Point of Sales to urządzenia przeznaczone do rejestracji każdorazowych wydarzeń sprzedażowych, które skutkują wydrukiem paragonu fiskalnego. Drukarki POS stanowią część komputerowego systemu obsługi sprzedaży. Jako urządzenia peryferyjne, wymagają połączenia z oprogramowaniem komputerowym, które uwzględnia stany magazynowe i łączy sprzedaż z automatycznym odejmowaniem jednostkowych produktów z magazynu. Drukarki POS umożliwiają oszczędność czasu wynikającą z automatyzacji czynności sprzedażowych. Scalenie funkcji drukarki z systemem komputerowym oferuje natychmiastowe połączenie jednostki sprzedawanej z aktualizacją stanu magazynowego, a także dodaniem kwoty podatku i uwzględnieniem wszystkich informacji na wydrukowanym paragonie fiskalnym. Drukarka POS bez problemu obsługuje największe sklepy, gdzie dzienna rotacja produktów sięga wielu tysięcy sztuk. Oferta sklepu M2T obejmuje najnowocześniejsze drukarki od producenta Bixolon, który wyznacza standardy jakościowe dla tego typu oprzyrządowania. Asortyment zawierający ponad 120 wersji drukarek POS pozwala na dopasowanie technologii do indywidualnych potrzeb firmowych i obciążenia ilością transakcji.

     Drukarka POS

     Drukarka POS od producenta Bixolon oferuje najlepsze parametry specyfikacji. Przykładowo, model RP-380 daje możliwość wydruków termalnych w rozdzielczości 180 DPI, a także automatycznego odcinania paragonów od reszty rolki. Szybkość druku dochodząca do 100 mm na sekundę umożliwia ekspresowe tworzenie paragonów fiskalnych, ograniczając czas potrzebny na zarejestrowanie każdej transakcji. Jedną z najbardziej zaawansowanych odsłon drukarek POS staje się model Bixolon SRP-Q300, kompatybilny z większością systemów operacyjnych dostępnych na rynku. Niezrównana prędkość działania, komunikacja bezprzewodowe WLAN oraz Bluetooth, a także druk o wysokiej rozdzielczości – to wszystko sprawia, że SRP-Q300 sprawdza się doskonale w wielkopowierzchniowych sklepach i centrach handlowych. Drukarki POS od Bixolon integrują w sobie czujnik „black mark”, którego zadaniem staje się synchronizacja druku etykiet z nadrukowanymi czarnymi paskami w dolnej części. Drukarka POS od Bixolon w niektórych modelach oferuje możliwość podłączenia czytnika kart magnetycznych dla płatności bezgotówkowych.

     Oferta M2T na drukarki POS

     Drukarki POS w ofercie M2T to zaawansowane technicznie urządzenia, tworzone z uwzględnieniem ich intensywnego użytkowania. Oferta M2T stanowi zbiór drukarek POS o doskonałych parametrach jakościowych. Wybór najlepszego urządzenia spośród tak wielu dostępnych opcji może stanowić trudność, dlatego zachęcamy do kontaktu z naszym sklepem w celu uzyskania odpowiedzi na pytania. Katalog produktowy na naszej stronie internetowej koncentruje się na przedstawieniu podstawowych funkcji każdej drukarki POS. Klienci otrzymują informację odnośnie modelu, dostępności oraz cenie katalogowej. Każda drukarka POS znajdująca się w naszej ofercie przeszła wyśrubowane procedury kontroli jakości, dając gwarancję odporności na niekorzystne warunki pracy i wieloletniej trwałości podzespołów.
     Filters
     Manufacturers
     MSR
     USB
     Ethernet
     Rodzaj druku
     Print speed
     Szerokość wydruku
     Model
     Serial port
     RFID
     Typ
     Parallel port
     DPI
     Auto cutter
     Powered USB
     WLAN
     Bluetooth
     Color
     Filter by price