Official distributor and service center for Auto ID mobile solutions
  • Categories
   No categories were found that matched your criteria.
   • Manufacturers
    No manufacturers were found that matched your criteria.
   • Products
    No products were found that matched your criteria.
     • Blogs
      No blog posts were found that matched your criteria.
     Brands in our offer

     Zasilacze i przewody

     Czytaj więcej

     Zasilacze do tabletów

     Sklep internetowy M2T proponuje swoim klientom szeroki asortyment akcesoriów dla sprzedawanych przez nas produktów. W kategorii „Zasilacze i przewody" znajdziemy zasilacze do tabletów, będące niezbędnym komponentem dla prawidłowego działania sprzętu mobilnego. Solidność i długowieczność każdego elementu to warunek jego zastosowania w warunkach biznesowych, gdzie od niezawodności sprzętu zależy ciągłość produkcji i realizacji innych zadań. Zasilacz do tabletów stanowi tani i szybki sposób na ładowanie urządzenia z gniazdka 230V. Kilkanaście wersji końcówek pozwala na dostosowanie zakupionych akcesoriów do bazy sprzętowej w danym przedsiębiorstwie. Częstym problemem firm, które intensywnie wykorzystują systemy mobilne, staje się jednoczesne ładowanie wielu urządzeń. Dla największych zakładów produkcyjnych, gdzie liczba pracowników wyposażonych w tablety na jednej zmianie przekracza kilkadziesiąt osób, ogromną pomocą staną się szafy ładujące. Udostępniamy je jako integralny składnik naszej oferty. Jednak dla większości zastosowań, tradycyjne zasilacze do tabletów w liczbie nieznacznie przekraczającej liczbę urządzeń na stanie, sprawdzą się równie dobrze. Ogromną zaletą naszych zasilaczy i adapterów staje się połączenie niskiej ceny z wysoką jakością i natychmiastową dostępnością. Bieżąca aktualizacja stanów magazynowych daje gwarancję, że klienci otrzymają od nas wszelkie części zamienne w jak najkrótszym czasie. Podzespoły do urządzeń Honeywell, M3, Bluebird czy Zebra, wraz z dodatkowymi akcesoriami, stanowią podstawę utrzymania systemu mobilnego w sprawności.

     Jak wybrać zasilacz do tabletów?

     Wybierając zasilacz do tabletów, warto sprawdzić kompatybilność numeru seryjnego zasilacza z urządzeniem, do którego jest przeznaczony. Dokonując zakupu w sklepie M2T mamy ułatwione zadanie, gdyż każdy produkt został dokładnie opisany w zakładce ze specyfikacją. Podane tam informacje posłużą nie tylko jako precyzyjne wskazówki odnośnie do selekcji najlepszego modelu, lecz także pomogą w dopasowaniu zasilacza do wersji gniazdek występujących w różnych krajach. Nie można zapomnieć także o kwestiach stricte technicznych, które decydują o prawidłowym funkcjonowaniu tabletu. Wiele osób uważa, że zasilacz lub adapter do tableta są akcesoriami, które można dowolnie zastępować. Nic bardziej mylnego. Producent wyraźnie określa, jakie rodzaje zasilaczy możemy wykorzystywać dla konkretnego modelu sprzętu. Chodzi tu przede wszystkim o moc, wyrażaną w parametrach V, A, a najczęściej W. V oznacza napięcie wyrażone w woltach, natomiast litera A odpowiada za poziom natężenia w amperach. Pomnożenie tych wartości przez siebie daje liczbę watów (W). Wybierając adaptery do tabletów, musimy koniecznie pamiętać o identycznych parametrach V; natężenie w amperach A można natomiast dobrać równe lub wyższe od tego, które zostało podane w specyfikacji. Oferta sklepu M2T zawiera szeroką gamę akcesoriów do tabletów przemysłowych. Przejściówka USB do tabletu, zasilacze do tabletów o różnych końcówkach, a także międzynarodowe adaptery do tabletów dla firm – to wszystko znajduje się w jednym miejscu, pozostając w ciągłej gotowości do wysyłki. Zapewniamy naszym klientom błyskawiczną dostawę wybranych akcesoriów, dzięki czemu mają oni możliwość szybkiego reagowania na ewentualne braki. Zasilacz do tabletów ulega częstemu zgubieniu, szczególnie w warunkach dynamicznej pracy w hali magazynowej lub centrum logistycznym. W M2T dajemy gwarancję na każdy sprzęt z naszego katalogu produktów. W razie wątpliwości odnośnie do wyboru właściwego zasilacza, zachęcamy do kontaktu i służymy fachową pomocą.

     Przejściówka USB do tabletu

     Producenci sprzętu elektronicznego dostrzegli zapotrzebowanie na wszelkiego rodzaju alternatywne sposoby podłączania kabli do tabletu. Przejściówka do tabletu pełni ważną rolę podczas korzystania ze sprzętu różnych firm, umożliwiając podłączenie dodatkowych urządzeń do standardowych portów w urządzeniu. Przejściówka USB do tabletu pojawia się w licznych kombinacjach, otwierając nowe możliwości użytkowe. Dokonując podłączenia zewnętrznego sprzętu do tabletu, warto pamiętać o wymaganiach odnośnie do zasilania. Nie wszystkie tablety umożliwiają np. zasilanie dysków zewnętrznych z poziomu portu USB. Wówczas należy poszukać rozwiązań podłączonych do gniazdka sieciowego lub wybrać tablet przemysłowy z asortymentu M2T, który ma takie funkcje.

     Adaptery do tabletów – zastosowanie

     Zagraniczne delegacje służbowe wymagają niekiedy podróży do krajów, w których obowiązuje inny system elektryczny. Adaptery do tabletów sprzedajemy zatem w rozmaitych wersjach końcówek do gniazdek, dostosowanych do regionu geograficznego podanego w specyfikacji. Posiadamy adapter do tableta dla następujących regionów: Japonii, UK, Ameryki Północnej, Australii, Chin, Brazylii. Najlepszą metodą na bezpieczne korzystanie z tabletu podczas podróży zagranicznej stają się oferowane w M2T adaptery do tabletów, dające możliwość podpięcia do gniazdka o innym kształcie i napięciu wyjściowym. Przejściówka do tabletu w formie kabla HDMI umożliwia natomiast transmisję obrazu z tableta na telewizorze, dając niezrównany komfort w codziennym użytkowaniu.

     Zasilacz do tabletów w ofercie M2T

     Sklep M2T prowadzi dystrybucję najlepszych zasilaczy do tabletów w bardzo niskiej cenie. Akcesoria do sprzętu elektronicznego pozostają zazwyczaj bardzo drogie. Z naszymi partnerami biznesowymi wynegocjowaliśmy umowy korzystne z punktu widzenia klienta, któremu jesteśmy w stanie zaoferować sprzęt i akcesoria w konkurencyjnych cenach. Oferując zasilacze do tabletów, adaptery i przejściówki USB, tworzymy pełną infrastrukturę pod efektywne korzystanie z tabletów na dużą skalę. Rozmaite procesy biznesowe wymagają od pracowników lub kadry kierowniczej chwilowego rozszerzenia funkcji, np. dla prowadzenia prezentacji multimedialnych na dużym ekranie, zachowując pełną kontrolę nad wyświetlanym obrazem na tablecie. Proponujemy sprawdzony sprzęt o nieposzlakowanej opinii, gwarantując jego niezawodność i długowieczność nawet podczas intensywnego użytkowania.
     Filters
     Manufacturers
     Filter by price