m2t_logo_sygnet

Smart Ticketing System

T oznacza Transport, Ticketing & Travel

T-Hub jest platformą, która pomaga firmom transportowym zarządzać sprzedażą pokładową, zarządzać czasem pracy, raportować zdarzenia podczas jazdy, zarządzać dokumentacją i instrukcjami obsługi i wieloma innymi czynnościami.Kajét

 • Host Payment Gateway
 • Rugged mPos with Sales, Ticketing & Payment
 • Cash Deposit Machine
 • T-hub server

Kajét aplikacja na tablet

kajet

KAJET – to coś, co nigdy nie było możliwe w tradycyjnej wersji z wykorzystaniem raportów papierowych.

KAJET – oprogramowanie przeznaczone i zaprojektowane dla pracowników transportu publicznego, pomagając im w codziennej działalności.

KAJET – zastępuje papierową wersję raportów i odpowiada na problem przechowywania ważnych dokumentów, takich jak instrukcje, podręczniki, instrukcje obsługi.

KAJET – jest zawsze pod ręką, dostarczając niezbędnych zarządzeń od Administratorów.

KAJET – jest częścią elektronicznego systemu raportowania, który pozwala użytkownikom wypełniać sprawozdania dotyczące ich działań w trakcie zmian roboczych.

KAJET przechowuje wszystkie informacje na temat:

Raport z jazdy

Śledzenie wszystkich informacji dotyczących składu środka lokomocji, załogi i trasy w czasie rzeczywistym.

Raport zmiany

Pozwalają użytkownikowi na dokumentowanie ich pracy w ciągu trwania zmiany. W przeciwieństwie do papierowych raportów, umożliwiają zrobienie zdjęcia jako załącznika. Elektroniczna wersja raportu pozwala na sfotografowanie istotnych rzeczy.

Rozkład jazdy

Informacja o aktualnym rozkładzie jest zawsze w zasięgu ręki. Szybki dostęp do wszystkich informacji o pociągach, trasach i rozkładach jazdy.

 

Przemysłowy mPOS z aplikacją służącą do sprzedaży biletów i przyjmowania płatności

m2t_terminal_mockup_horiz_03

Aplikacja sprzedażowo-płatnicza wraz z terminalem mPos jest częścią naszego rozwiązania T-hub. System umożliwia użytkownikom obsługę różnych zadań związanych z transportem, takich jak obsługa biletów lub uzyskiwanie informacji z aktualnych baz danych.

KOD QR – Potwierdzenie ważności biletów
Potwierdzanie ważności biletów z różnych źródeł (na różnych nośnikach), takich jak automaty biletowe lub smartfony.

AWARIE ONLINE I RAPORTY OPÓŹNIEŃ
Zawiadomienie o awarii lub opóźnieniu jest wysyłane bezpośrednio do serwera i może być dalej przekazywane lub wysyłane do aplikacji firm trzecich.

WBUDOWANA PŁATNOŚĆ KARTĄ
Chip, MSR oraz płatności bezstykowe (PCI 3.x, EMV Level 1, Level 2)

CZAS PRACY
Wysyłanie i odbieranie informacji o harmonogramie pracy, łatwa integracja z czasem pracy osoby trzeciej (?) i oprogramowanie frekwencji.

ROZKŁAD JAZDY
Informacja o aktualnym rozkładzie jazdy jest zawsze w zasięgu ręki. Szybki dostęp do wszystkich informacji o pociągach, trasach i rozkładach.

POTWIERDZANIE WAŻNOŚCI KART MIEJSKICH
Obsługa różnych kart miejskich. Obsługa kart SAM (max. 4 karty)

WPŁATOMAT

m2t_wplatomat

Nadrzędnym zadaniem wpłatomatu jest automatyzacja obsługi gotówki rozliczanej w ramach codziennych przychodów przedsiębiorstwa. Dzięki wpłatomatowi personel nie musi poświęcać czasu na liczenie pieniędzy oraz ich transport. Maszyna depozytu gotówkowego działa jako środek pomiędzy upoważnionym personelem a odbiorcą deponowania gotówki. Dzięki wielu funkcjom bezpieczeństwa, dostęp do gotówki może być ograniczony jedynie do uprawnionego personelu. Urządzenie umożliwia również redukcję oszustw i pomyłek.

Integracja oprogramowania
Integracja i instalacja oprogramowania jest szybka i nie wymaga skomplikowanej konfiguracji. Oprogramowanie może śledzić obieg gotówki w urządzeniu. Upoważniona osoba może być powiadamiana o statusie urządzenia za pomocą wiadomości tekstowej.

Bezpieczeństwo gotówki
Dzięki wbudowanym funkcjom bezpieczeństwa, tylko upoważnieni pracownicy mają dostęp do gotówki. Urządzenie zapobiega również błędom w wydawaniu reszty i akceptacji fałszywych banknotów.

Automatyzacja przepływu gotówki
Firmy zajmujące się obrotem środków pieniężnych mogą obsługiwać za Ciebie przepływ gotówki. Pracownicy mogą spędzać mniej czasu na zajmowanie się obrotem środków finansowych, a więcej uwagi poświęcić swoim obowiązkom. Automatyzacja umożliwia również natychmiastowe informacje na temat przepływu gotówki.

Akceptor monet
Urządzenie wyposażone w najnowszy moduł rozpoznawania monet (moduł rozpoznawania MFT sprawdza ponad 40 parametrów monety).
Moduł Recykling (6 nominałów), jest wspierany przez 3 niezależne silniki. W przypadku awarii jednego silnika ,4 nominały są wypłacane.

 • Możliwość wstawienia dodatkowych modułów z dwoma lejami (8 nominałów w recyklingu)
 • Możliwość ręcznego napełnienia pojemnika z monetami bez otwierania urządzenia.

Redukcja błędów i oszustw
W tradycyjnym modelu obsługi gotówki istnieje ryzyko oszustwa dokonanego zarówno przez pracowników, jak i klientów. Dzięki automatyzacji tego procesu, ryzyko takich sytuacji jest zminimalizowane. Ponadto, dzięki zaawansowanym komponentom płatności, prawdopodobieństwo błędów w przyjmowaniu płatności i wydawaniu reszty jest również wyeliminowane.

Akceptor banknotów

 • Obsługa różnych nominałów
 • Pojemność zbiornika na banknoty (cash box): 1200 banknotów. Zapewnia szybkie doknywanie transakcji i ich przeliczanie ze wskaźnikiem akceptacji banknotów 99,8%,

 

T-hub server

m2t_server

 • odbieranie/ wysyłanie informacji dotyczących obowiązków, harmonogramów, łatwa integracja z firmami zewnętrznymi? Zastosowaniami zewnętrznymi? i frekwencja oprogramowania?
 • Eksport wszystkich danych do zasobów zewnętrznych pozwala na wykonywanie analiz biznesowych
 • Zdalne blokowanie urządzenia w przypadku kradzieży
 • Ograniczenie listy ofert na każdym urządzeniu
 • Przesyłanie zarządzeń online z odpowiedzią zwrotną dotyczącą zawartości
 • Godziny otwarcia stanowisk kasowych
 • Przesyłanie instrukcji PDF online z odpowiedzią zwrotną dotyczącą akceptacji zawartości
 • Informacje w czasie rzeczywistym, również dotyczące awarii i opóźnienia
 • Automatyczne aktualizowanie czarnej listy dla kart miejskich (z zewnętrznych serwerów)

ico