m2t_logo_sygnet

Healthcare

Terminal jest przeznaczony do stosowania w trudnych warunkach przemysłowych i na świeżym powietrzu, wyposażonych w technologię TankSmith ™ firmy Bluebird. Odporność na upadek z wysokości 1,8 m (6 stóp), stopień ochrony IP67, chroniącym go przed wodą i kurzem

BIP1500 jest innowacyjnym urządzeniem umożliwiającym szybkie przełączanie między czterema modułami z funkcjami takich jak MSR, czytnik kart inteligentnych, płatności zbliżeniowe, powiększona bateria, skaner linii papilarnych i drukarka paragonów.

BIP7000 został zaprojektowany z myślą o wygodnych operacjach jednoręcznych z 2,8-calowym ekranem dotykowym, klawisze są dopasowane do rozmiarów palców i umieszczone w celu optymalnego wykorzystania. Posiada najnowocześniejszy skaner kodów kreskowych, który odczytuje kody kreskowe 1D i 2D, co znacznie zwiększa wydajność przy jednoczesnej redukcji błędów.

Solidna konstrukcja DS2, zaprojektowana tak, aby wytrzymała wielokrotne upadki z 1,5 m na beton, uszczelnienie IP54 w celu ochrony przed wodą i kurzem, aplikacja In-Store Mobile w celu zapewnienia 24-krotnie skoncentrowanej na klientach pracy i niezrównoważonej wydajności. Posiada procesor czterordzeniowy 1.4GHz i Android Lollipop (5.1), który znacznie ułatwia szkolenie pracowników niż typowe systemy POS, które nie są dostępne w naszym codziennym życiu. Jest to bardzo mobilna, kompaktowa i lekka konstrukcja z 5-calowym wyświetlaczem umożliwiającym łatwe przeglądanie i wprowadzanie danych w ruchu.

ico