Oficjalny dystrybutor i centrum serwisowe rozwiązań mobilnych Auto ID
  • Kategorie
   Brak kategorii spełniających podane kryteria.
   • Producenci
    Brak producentów spełniających podane kryteria.
   • Produkty
    Nie znaleziono produktów pasujących do kryteriów.
     • Blogi
      Brak postów na blogu spełniających podane kryteria.
     Jesteśmy dystrybutorem marek:

     Adaptery

     Czytaj więcej

     Adaptery do urządzeń mobilnych

     Szybko postępujący rozwój technologii przynosi wiele korzyści, ale potrafi też sprawić trochę kłopotów klientom. Przykładowo coraz nowsze wersje urządzeń mobilnych stosują odmienne wejścia, które bardzo często nie są już kompatybilne ze starymi modelami komputerów czy tabletów. Jednym z rozwiązań jest modernizacja lub wymiana swojego sprzętu. Inne – znacznie lepsze – to dostosowanie go przy pomocy akcesoriów. Adapter do tableta jest w tej kwestii nieocenioną pomocą. Warto się na niego zdecydować, aby szybko podłączyć urządzenia, które nie mają odpowiedniego układu wejścia-wyjścia.

     Uniwersalny adapter do tableta

     Na naszą ofertę składają się przejściówki dostosowane do bardzo różnych rodzajów sprzętu. Mowa m.in. o czytnikach kodów dwuwymiarowych Barecode, czytnikach kart IC, urządzeniach SAM, Scankey czy Spin Handstrap. Mamy zarówno przejściówki do tabletu obejmujące wszystkie wymienione układy wejścia-wyjścia, jak i tylko część z nich. Dzięki dużej różnorodności można łatwo odnaleźć model, który najlepiej spełni wymagania. Warto pamiętać, że za wszechstronny adapter (pasujący do jak największej liczby urządzeń zewnętrznych) trzeba zapłacić więcej, ale rekompensuje to jego funkcjonalność. Z kolei najtańsze modele (takie jak Smart Plug Type 4-2: Spin Handstrap i Smart Plug Type 3: Spin Handstrap) przydadzą się wyłącznie do jednego urządzenia.

     Adaptery do tableta marki Bluebird o szerokiej funkcjonalności

     Przejściówki są praktycznie niezbędne do tego, aby korzystać z wielu zaawansowanych rozwiązań spotykanych często w branży handlowo-usługowej czy przemysłowej. Standardowy tablet ma zazwyczaj tylko jeden układ wejścia-wyjścia, na dodatek niekompatybilny z większością urządzeń przeznaczonych do komputerów (w tym przenośnych). Adaptery do tabletu w pełni rozwiązują ten problem. Zwłaszcza jeśli zostały zaprojektowane z myślą o konkretnym rodzaju i marce sprzętu. Znajdujące się w naszym asortymencie przejściówki pasują do tabletów marki Bluebird. To poręczne minikomputery zawierające bardzo mocne podzespoły, co szczególnie przydaje się przy współpracy z akcesoriami zewnętrznymi. Jednak jak wszystkie inne tablety, nie posiada wielu różnych układów wejścia-wyjścia. Pomimo tego pozostaje jednym z najpopularniejszych sprzętów w niemal każdej branży. Przejściówka do tabletu jest dodatkiem, który staje się wobec tego niezbędnym elementem dla pracowników korzystających z Bluebirda. Dzięki adapterom można bardzo szybko podłączyć potrzebną elektronikę, aby następnie skonfigurować ją wedle potrzeb. W efekcie tablety nie muszą zwiększać swoich rozmiarów i – co za tym idzie – wagi, aby pomieścić wszystkie potencjalnie przydatne układy.

     Wytrzymały i bezpieczny w użytkowaniu adapter do tabletu

     Wszystkie adaptery powstały przy użyciu wysokogatunkowych surowców. A ich nieskomplikowana konstrukcja sprawia, że w praktyce żaden element nie ulega tak łatwo awarii. Do uszkodzeń dochodzi najczęściej w wyniku celowego działania. Adapter do tableta jest przy tym odporny na pęknięcia, zarysowania czy zniekształcenia, które mogłyby negatywnie wpłynąć na jego działanie. To przede wszystkim zasługa wysokiej klasy materiałów. Są one w stanie uchronić komponenty składowe również przed działaniem najczęściej występujących, szkodliwych czynników zewnętrznych (jak np. silne promieniowanie UV). To z kolei przekłada się na bezpieczeństwo użytkowania.

     Proste w obsłudze adaptery do tabletu

     Przejściówki są wyjątkowo łatwe do podłączenia. Wystarczy jedną końcówkę podpiąć do tabletu, a drugą do urządzenia. To wszystko, co musi zrobić użytkownik. Resztę wykona adapter do tabletu. Połączenie powinno zostać ustanowione przez urządzenie natychmiast po podpięciu obu elementów. Dzięki prostej obsłudze nie trzeba się przejmować tym, że coś nie zadziała podczas użytkowania.

     Przejściówka do tabletu za rozsądną kwotę

     Zakup nowych urządzeń, których wtyczki pasowałyby dalej do danego minikomputera – czy wręcz jego wymiana na inny model – to drogie i niepotrzebne rozwiązanie. Z całą pewnością dużo lepiej zainwestować w profesjonalny adapter do tabletu, który bez problemu poradzi sobie z dostosowaniem działania sprzętów. A najlepsze ceny gwarantują sprawdzeni dostawcy. Dokładamy wszelkich starań, aby utrzymać konkurencyjność w tym zakresie. Nasze produkty są nie tylko w pełni kompatybilne z tabletami oferowanymi przez markę Bluebird, ale również niedrogie. Adaptery do tableta wyróżniają się najlepszym stosunkiem ceny do jakości. Oznacza to, że jednorazowa inwestycja wystarczy na cały okres użytkowania urządzenia dzięki trwałości materiałów oraz wyjątkowo niskiej awaryjności. Zachęcamy do składania zamówień na przejściówki do tabletów poprzez naszą stronę internetową. W razie pojawienia się jakichkolwiek wątpliwości wobec wyboru modelu prosimy o skontaktowanie się drogą telefoniczną lub mailową. Z przyjemnością podzielimy się naszym doświadczeniem, aby pomóc odnaleźć sprzęt najlepiej odpowiadający Twoim potrzebom.