Oficjalny dystrybutor i centrum serwisowe rozwiązań mobilnych Auto ID
  • Kategorie
   Brak kategorii spełniających podane kryteria.
   • Producenci
    Brak producentów spełniających podane kryteria.
   • Produkty
    Nie znaleziono produktów pasujących do kryteriów.
     • Blogi
      Brak postów na blogu spełniających podane kryteria.
     Jesteśmy dystrybutorem marek:

     MOCNE OGNIWO

     Nie jesteśmy tylko zewnętrznym dostawcą, ale mocnym ogniwem Waszego biznesu.

     TO LUDZIE I ICH ZAANGAŻOWANIE DECYDUJĄ O SUKCESIE.

     To ludzie i ich zaangażowanie decydują o sukcesie. W naszej firmie stawiamy na specjalistów, którym naprawdę się chce. Oferujemy Wam kompleksową obsługę od wspólnego określenia potrzeb, doboru sprzętu, poprzez testy, dobór pakietu serwisowego, aż po dostawę z przygotowaniem.

     Nasi pracownicy na każdym etapie ściśle współpracują z Wami i elastycznie dopasowują ofertę do Waszych oczekiwań.

     SERWIS

     W zakresie prowadzonej działalności dystrybucyjnej i serwisowej nasi inżynierowie realizują naprawy oraz pomoc techniczną, by zachować ciągłość funkcjonowania Twojego biznesu. W Polsce posiadamy autoryzowane centrum serwisowe świadczące usługi gwarancyjne i pogwarancyjne. Pozwala to na szybsze i bardziej efektywne dotarcie do zleceniodawców, zapewniając wysoką efektywność realizowanych napraw i szybki czas realizacji. Wybierz swój typ pakietu serwisowego i dowiedz się więcej, o tym jak uzyskać bezpośrednią pomoc.

     Więcej

     SZYBKOŚĆ DZIAŁANIA

     Zoptymalizowane procesy w firmie, to klucz do szybszego działania. Dzięki wysokiej wydajności naszych specjalistów, potrafimy sprostać zapytaniom rynku. Płaska struktura naszej firmy pozwala szybko pozyskać dla Ciebie informacje od producentów sprzętów, jak również skierować Cię do opiekuna danego produktu. Pracujemy w różnych strefach czasowych, by zapewnić jak najszybszy przepływ informacji i sprostać Waszym oczekiwaniom.   

     JAKOŚĆ PRODUKTÓW

     Odkryj przewagę jakości, którą zapewniają oferowane przez nas skanery, terminale mobilne, tablety przemysłowe i drukarki stworzone do realizacji Twoich codziennych zadań. Wszystkie oferowane  przez nas rozwiązania są poddane rygorystycznym testom jakości. Musimy mieć pewność, że możemy zapewnić niezrównaną ogólną jakość oraz sprawność i prostotę eksploatacji rozwiązań mobilnych w Twoim biznesie.

     BEZPOŚREDNI IMPORTER

     Stawiamy na bezpośrednią współpracę z naszymi producentami. Dzięki temu jesteśmy w stanie szybko oszacować czas i wiemy na jakim etapie realizacji jest Twoje zamówienie. Bezpośrednia współpraca to nie tylko gwarancja cen specjalnych dla Twojego biznesu, ale również możliwość dopasowania urządzeń pod Twoje indywidualne preferencje.