Official distributor and service center for Auto ID mobile solutions
  • Categories
   No categories were found that matched your criteria.
   • Manufacturers
    No manufacturers were found that matched your criteria.
   • Products
    No products were found that matched your criteria.
     • Blogs
      No blog posts were found that matched your criteria.
     Brands in our offer

     Akumulatory

     Czytaj więcej

     Akumulatory do skanera

     Sklep internetowy M2T prowadzi dystrybucję akcesoriów do elektroniki użytkowej, pochodzącej od producentów Honeywell, Bluebird, Zebra czy M3. Dostarczamy rozwiązań dopasowanych do wybranego modelu sprzętu. Wśród produktów najbardziej poszukiwanych przez naszych klientów znajduje się akumulator do skaneru kodów kreskowych, będącego podstawowym elementem wyposażenia sklepu czy hali magazynowej. Ogniwa litowo-jonowe mają podany w specyfikacji okres przydatności do użycia. Intensywne korzystanie ze skanera nieuchronnie prowadzi do osiągnięcia przewidzianej przez producenta wydajności cykli ładowania, po których bateria szybko traci swoje właściwości. Wymiana akumulatora pozostaje koniecznością i warunkiem dalszego funkcjonowania sprzętu. Firmy, które skanery kodów kreskowych wykorzystują na co dzień, powinny zaopatrzyć się w zapasowy akumulator do skanera. Chociaż pojemność ogniw Honeywell gwarantuje wiele godzin nieprzerwanej pracy, wcześniej czy później bateria ulegnie wyczerpaniu. Aby zapewnić ciągłość realizowanych zadań służbowych, należy wyposażyć pracowników w wymienne autoryzowane akumulatory do skaneru, gotowe do natychmiastowego użycia.

     Jak wybrać akumulatory do skanera?

     Dokonując wyboru właściwego akumulatora, należy przede wszystkim kierować się specyfikacją techniczną podaną w opisie produktu. W sklepie M2T proponujemy klientom szeroką gamę akumulatorów do urządzeń Honeywell, a także skanerów innych producentów. Nasza oferta podlega nieustannemu rozwojowi, pozostając zależną od nowych modeli wypuszczanych na rynek. Klienci mają zatem pewność, że na stronie m2t.com.pl zawsze znajdą odpowiednie dla siebie oprzyrządowanie. Po kliknięciu na odnośnik do podstrony z akumulatorami, otrzymujemy zestaw wszystkich produktów z danej kategorii. Możemy dokonywać selekcji w oparciu o pojemność lub model sprzętu. Nasza wyszukiwarka pomaga w szybkim odnalezieniu właściwego produktu, skracając czas zakupu do minimum. Akumulator do skanerów został przez Honeywell dopasowany kształtem i pojemnością do zapotrzebowania odnośnie do wybranego urządzenia. Niektóre skanery kodów kreskowych są urządzeniami mobilnymi z przeznaczeniem do pracy w różnych warunkach atmosferycznych. Hale magazynowe czy centra logistyczne nie zawsze są w stanie zapewnić ochronę przed chłodem czy deszczem, szczególnie podczas rozładunku palet na zewnątrz. Chociaż miejsca o największym obłożeniu przepływem towarów wykorzystują obecnie technologię RFID i automatyczne czytniki tagów, kody kreskowe wciąż dominują na rynku. Powodów takiego stanu rzeczy należy poszukiwać w niskich kosztach tej formy oznakowania produktów, która wciąż pozwala na szybki odczyt, aktualizację stanów magazynowych czy prowadzenie ewidencji o transakcjach kupna i sprzedaży. Dlatego skanery kodów kreskowych stanowią podstawowe wyposażenie miejsc zajmujących się produkcją, dostawą oraz sprzedażą dóbr fizycznych. Akumulator do skaneru musi umożliwiać jak najdłuższą pracę na jednym ładowaniu. Za właściwe wykorzystywanie sprzętu odpowiadają użytkownicy, jednak producenci starają się przewidywać ich zachowania w procesie inżynieryjnym. Skutkuje to stworzeniem doskonałych akumulatorów zamiennych o dużej pojemności, jakie udostępniamy w ramach asortymentu M2T.

     Jak dbać o akumulator do skanerów?

     Istnieje kilka podstawowych zasad, które pomagają wydłużyć żywotność akumulatorów Honeywell, oraz każdego innego ogniwa litowo-jonowego. Produkty tego typu nie tolerują zbyt dobrze gwałtownych skoków temperatur. Zarówno praca w ekstremalnym upale, jak i na mrozie przekraczającym -10 stopni, może spowodować zaprzestanie pracy urządzenia. Warto pamiętać, że wzrost temperatury baterii nie zależy wyłącznie do warunków zewnętrznych. Przegrzewanie się akumulatora następuje także wtedy, kiedy jest on podłączony do zasilania, lecz w tym samym czasie intensywnie użytkowany. W przypadku akumulatorów do skanerów taka sytuacja zdarza się sporadycznie, gdyż stacja ładująca sama w sobie uniemożliwia swobodną pracę ze skanerem. Dużo większe zagrożenie widać dla takich produktów jak terminale mobilne, które integrują w sobie wiele funkcji, działając także jako skaner. Warto zatem zawsze mieć zapasowe akumulatory do skanera, dzięki czemu będziemy mogli kontynuować pracę na urządzeniu, czekając spokojnie, aż zużyta bateria całkowicie się naładuje. Przechodzimy tutaj do kolejnego punktu na liście czynności, których należy unikać. Jeśli zależy nam na jak najdłuższym korzystaniu z akumulatora, nie pozwalajmy na rozładowanie go do zera. Przechowywanie baterii w stanie całkowitego rozładowania nieuchronnie prowadzi do uszkodzenia ogniw, a co za tym idzie – drastycznego spadku wydajności. Akumulator do skanera nie powinien być rozładowany poniżej 20% maksymalnej pojemności.

     Akumulatory do skanerów przemysłowych – czym wyróżniają się na tle innych rozwiązań?

     Istnieją gałęzie gospodarki, które stawiają najwyższe wymagania wobec wszelkiego sprzętu elektronicznego. Akumulatory do skanerów przemysłowych wyróżniają się spośród rozwiązań konsumenckich znacznie mocniejszą obudową, pojemnością, a także licznymi zabezpieczeniami przed przegrzaniem czy wychłodzeniem. Akumulatory do terminali Cold Storage, używane w temperaturach nawet do -30 stopni, korzystają ze zintegrowanego w urządzeniu systemu podgrzewania. Wśród innych akumulatorów dla przemysłu możemy wymienić właśnie baterie do skanerów. Ich niezrównana odporność mechaniczna, wydajność i wytrzymałość na pracę w różnych temperaturach sprawiają, że tego rodzaju sprzęt z powodzeniem posłuży rozmaitym przedsiębiorstwom.

     Akumulator do skanerów – oferta M2T

     Kompleksowość oferty M2T wyraża się w oferowaniu akcesoriów dla przemysłu, usprawniających pracę sprzętu elektronicznego. Skaner kodów kreskowych lub tagów RFID pełni kluczowe funkcje, dlatego jego niezakłócona praca pozostaje jednym z głównych celów operacyjnych. Proponowane przez nas akumulatory do skanerów przedłużają ich żywotność, a także rozciągają w czasie maksymalny godzinowy wymiar pracy urządzenia. Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą akumulatorów, które pasują do wszelkiego typu sprzętu z katalogu M2T.
     Filters
     Manufacturers
     Typ
     Filter by price