Official distributor and service center for Auto ID mobile solutions
  • Categories
   No categories were found that matched your criteria.
   • Manufacturers
    No manufacturers were found that matched your criteria.
   • Products
    No products were found that matched your criteria.
     • Blogs
      No blog posts were found that matched your criteria.
     Brands in our offer

     Bluebird

     Bluebird jest pierwszym i jedynym globalnym producentem, który zapewnia wszystkie rodzaje przemysłowych urządzeń mobilnych, od komputerów mobilnych, terminali płatniczych po tablety dla przedsiębiorstw. Jako sprawdzony globalny ekspert, Bluebird zapewnia swoim urządzeniom niezawodność klasy korporacyjnej przy uwzględnieniu wysokiej jakości i wytrzymałość sprzętu.

     Dzięki ponad 21-letniemu funkcjonowaniu na rynku Bluebird oferuje najnowocześniejsze przemysłowe urządzenia mobilne dla różnych branż. Dostarcza wysokiej jakości produkty klientom korporacyjnym w oparciu o globalne standardy i procedury, które są stale przeglądane i aktualizowane.

     Globalne zarządzanie sprzedażą i usługami jest scentralizowane, natomiast wdrażanie produktów odbywa się na poziomie lokalnym, co pozwala na pełnym dopasowaniu urządzeń do potrzeb klientów.

     Firma Bluebird koncentruje się na wysokiej jakości urządzeniach mobilnych o biznesowym design’nie Bluebird aktywnie podejmuje działania, aby zaspokoić potrzeby 3000 klientów. Z urządzeń tej marki korzystają klienci w 120 krajach.

      

     Strona producenta

     Filters
     Manufacturers
     Imager
     Model
     OS
     WWAN
     Battery
     Camera
     Keyboard
     RFID
     Typ
     WLAN
     Screen resolution
     Bluetooth
     Filter by price