Official distributor and service center for Auto ID mobile solutions
  • Categories
   No categories were found that matched your criteria.
   • Manufacturers
    No manufacturers were found that matched your criteria.
   • Products
    No products were found that matched your criteria.
     • Blogs
      No blog posts were found that matched your criteria.
     Brands in our offer

     Zasilacze i przewody

     Czytaj więcej

     Niezawodne adaptery, przewody i zasilacze do terminali

     Sklep internetowy m2t.com.pl oferuje na sprzedaż funkcjonalne przewody, zasilacze i adaptery do terminali. Nasz asortyment obejmuje modele od sprawdzonych, polecanych producentów, takich jak Honeywell, Bluebird, Zebra, M3 Mobile oraz innych firm. W ofercie mamy różne rodzaje i modele akcesoriów, co pozwala na łatwy dobór produktu do konkretnego urządzenia. Dostępne artykuły z łatwością współpracują ze wszystkimi terminalami dostępnymi w naszej ofercie. Mamy więc zasilacze do Terminal Cold Storage, terminali do noszenia, mobilnych i wózkowych. Oferowane adaptery i zasilacze zostały wyprodukowane z wysokiej jakości, wytrzymałych materiałów, dzięki czemu charakteryzują się solidnością, niezawodnością działania oraz użytecznością przez długi czas. Optymalna długość przewodów umożliwia wygodne korzystanie w różnych warunkach. Wszystkie produkty są nowe i objęte gwarancją. Zapewniamy konkurencyjne ceny i szybką dostawę.

     Funkcjonalny zasilacz do terminali

     Zasilacz do terminal to niewielkie akcesorium dołączane do zestawu z terminalem. Dzięki niemu możliwe jest komfortowe i wydajne korzystanie z urządzenia wymagającego podłączenia do energii elektrycznej. Zdarza się jednak, że z różnych przyczyn zasilacz ulegnie uszkodzeniu. Awarie dotyczą zazwyczaj przerwanych przewodów bądź wtyczek, które przestają działać lub nie funkcjonują prawidłowo. W takiej sytuacji konieczny okazuje się zakup nowego elektrycznego zasilacza do terminalu. Bez sprawnie działającego zasilacza niemożliwe jest używanie terminala, a tym samym wykonywanie należycie powierzonych zadań zawodowych. To wpływa z kolei negatywnie na pracę całego zespołu i firmy. Ten mały sprzęt okazuje się więc bardzo istotny dla właściwej pracy przedsiębiorstwa. Dlatego w przypadku jakiejkolwiek awarii czy usterki sprzętu warto jak najszybciej zakupić nowy zasilacz do terminali. Dobrze również mieć choć jeden zapasowy model, który zapobiegnie przestojom w pracy nawet w sytuacji zniszczenia urządzenia. W naszej ofercie znajdziesz zasilacze do terminali, które szybko przywrócą funkcjonalność urządzeniu. Dzięki nim Twój terminal będzie znów prawidłowo i wydajnie działał, co przełoży się na sprawną pracę przedsiębiorstwa.

     Jaki zasilacz do terminala wybrać?

     W asortymencie M2T znajdziesz szeroki wybór zasilaczy do terminali. Wiele z nich nadaje się do współpracy z kilkoma modelami terminali, co zwiększa ich użyteczność. Jeśli więc w Twojej firmie znajdują się różne rodzaje i modele urządzeń, może się okazać, że do większości z nich będzie pasował jeden zasilacz. Jeśli chcesz mieć pewność, że zasilacz do terminala będzie idealnie współpracował z danym urządzeniem, wybierz model, biorąc pod uwagę dopasowanie do konkretnego wejścia oraz obsługę właściwego napięcia. Przede wszystkim zwróć uwagę na rodzaj zasilania elektrycznego. W wielu przypadkach odpowiednim wyborem będą modele impulsowe. Ponadto sprawdź też napięcie zasilania. Większość z oferowanych zasilaczy do terminali obsługuje napięcie od 100 do 240 V, co sprawia, że można z nich korzystać po podłączeniu do standardowego kontaktu w instalacji domowej. Do innych ważnych parametrów, które trzeba wziąć pod uwagę przy wyborze zasilacza elektrycznego, należą: napięcie wyjściowe, wydajność prądowa oraz moc produktu. Konkretne modele terminali wymagają określonych wartości owych parametrów. Jeżeli zakupisz sprzęt o zbyt niskiej mocy, urządzenie może się nie uruchomić, natomiast wartości za wysokie mogą prowadzić do rozmaitych zakłóceń, a nawet do uszkodzenia elektroniki. Zwróć ponadto uwagę na informacje od producenta, które umieszcza on na temat terminala. W instrukcji obsługi i karcie produktu znajdziesz wszystkie wytyczne, które pozwolą Ci wybrać właściwy zasilacz do terminali.

     Adaptery do terminalu

     W naszej ofercie znajdziesz również praktyczne adaptery do terminali. To urządzenia, które sprawdzą się w podróży. Podczas gdy wyjazdy na obszarze Polski nie wiążą się z żadnymi trudnościami w kwestii zasilania urządzeń, to w przypadku podróżowania zagranicznego jest inaczej. W niektórych krajach ościennych bez trudu podłączysz terminal do gniazdka za pomocą standardowej, używanej w Polsce wtyczki, ale są również państwa posiadające inne gniazdka. W nich właśnie przyda się adapter do terminali. Podróżny adapter, zwany też wtyczką podróżną albo przejściową, to niewielkie akcesorium, dzięki któremu bez trudu podłączysz terminal do prądu w konkretnym państwie, ale również innego rodzaju urządzenia. To zagwarantuje Ci mobilność i łatwe funkcjonowanie bez ograniczeń. Osoby dużo podróżujące powinny więc zawczasu zaopatrzyć się w niezbędne adaptery do terminalu, które pozwolą na bezproblemowe działanie urządzenia w konkretnym kraju. Warto o tym pamiętać przed podróżą, aby później zaoszczędzić sobie problemu związanego z koniecznością poszukiwania sklepów z osprzętem elektrycznym, co nie jest proste, zwłaszcza w sytuacji, gdy wyjeżdżasz do niewielkiej miejscowości. Niemożność włączenia niezbędnego urządzenia, zwłaszcza w przypadku podróży biznesowej, to duży kłopot, który może skutecznie pokrzyżować wszystkie plany. Nie chcesz chyba, aby prezentacja Twojej firmy podczas ważnych targów czy konferencji nie została zrealizowana tak, jak należy, przez brak odpowiedniej przejściówki. Dlatego najlepiej przed podróżą zakupić odpowiednie adaptery do terminali, aby uniknąć później nieprzyjemności. Nasz asortyment obejmuje modele uniwersalne, które dzięki swej przemyślanej konstrukcji pozwalają na wydajne funkcjonowanie w kilku państwach, jak również specjalne wersje stworzone z myślą o konkretnych lokalizacjach. W ofercie znajdziesz adapter do terminali działający niezawodnie w Wielkiej Brytanii, Brazylii, Korei Południowej, Japonii, Ameryce Północnej, Szwajcarii oraz innych państwach. Proponujemy adaptery o różnych wtykach, wśród których z łatwością odszukasz model najlepiej odpowiadający Twoim oczekiwaniom. Wszystkie oferowane przewody, adaptery oraz zasilacze do terminali są do nabycia w korzystnych, konkurencyjnych cenach. Ze względu na ogromną gamę akcesoriów w naszym sklepie zakup konkretnego modelu może okazać się trudny. Dlatego też służymy poradą w zakresie wyboru odpowiedniego sprzętu.