Official distributor and service center for Auto ID mobile solutions
  • Categories
   No categories were found that matched your criteria.
   • Manufacturers
    No manufacturers were found that matched your criteria.
   • Products
    No products were found that matched your criteria.
     • Blogs
      No blog posts were found that matched your criteria.
     Brands in our offer

     RAM Mounts

     Wprowadzony w 1995 roku jako część National Products Inc. (NPI), RAM® Mounts jest wiodącym producentem wytrzymałych i wszechstronnych rozwiązań montażowych do prawie wszystkich aplikacji i urządzeń - w tym telefonów, tabletów, kamer, systemów GPS, laptopów, elektroniki morskiej, drukarek , radia i wiele innych.

     Jako najbardziej innowacyjna linia produktów tego typu, mocowania RAM® oferują około 5000 elementów modułowych. Zbudowane na systemie wymiennych kul i gniazd i zaprojektowane wokół elastomerowej gumowej kulki, elementy te posiadają funkcję antypoślizgową, a także tłumienie wstrząsów i wibracji. Unikalna konstrukcja chronionego patentem systemu mocowania RAM® zapewnia szybką instalację, regulację i trwałość - a wszystko to przy niskim koszcie.

      

      

     Wspierany przez 360 pracowników RAM® Mounts jest zlokalizowany w Seattle w stanie Waszyngton, w tej samej dzielnicy, w której powstała firma. Dzięki zastosowaniu najlepszego sprzętu montażowego, trwałych kompozytów, stali nierdzewnej, gumy i aluminium rozwiązania montażowe RAM® są synonimem jakości i wydajności od ponad dwóch dekad.

      

     Strona producenta