Official distributor and service center for Auto ID mobile solutions
  • Categories
   No categories were found that matched your criteria.
   • Manufacturers
    No manufacturers were found that matched your criteria.
   • Products
    No products were found that matched your criteria.
     • Blogs
      No blog posts were found that matched your criteria.
     Brands in our offer

     Zasilacze i przewody

     Czytaj więcej

     Zasilacze i przewody

     Niezawodne działanie skanerów oraz czytników kodów kreskowych, podobnie jak drukarek fiskalnych czy terminali, jest uzależnione od odpowiednio wydajnego zasilania tych urządzeń. Właśnie dlatego w M2T wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorstw wykorzystujących urządzania POS oraz zaawansowane rozwiązania mobilne. Proponujemy dedykowane oraz uniwersalne zasilacze do skanerów, przewody, adaptery i wiele innych akcesoriów. Podstawową funkcją, jaką pełni zasilacz do skaneru, jest ładowanie czytnika, umożliwiające jego ciągłą, bezawaryjną pracę. Dzięki zastosowaniu odpowiedniego napięcia, kompatybilnego z napięciem oraz mocą ładowanego urządzenia, ładowarka zapewnia stały dopływ energii, zapobiegając nagłemu rozładowaniu akumulatora. Biorąc pod uwagę zapotrzebowanie na wysokiej klasy urządzenia ładujące, stworzyliśmy jedyną na rynku, tak bogatą ofertę, obejmującą szeroki wybór modeli o zróżnicowanych parametrach.

     Jakie zastosowanie ma zasilacz do skanerów?

     Jak sama nazwa wskazuje, najczęstszym zastosowaniem tego rodzaju urządzeń jest zasilanie w energię urządzeń takich jak czytniki kodów kreskowych, skanery czy terminale. Podłączenia ładowarki wymagają te urządzenia, które nie posiadają zasilana z innych, współpracujących urządzeń, np. z kasy fiskalnej czy drukarki przemysłowej, łączonych z peryferiami kablem USB. W przypadku urządzeń bezprzewodowych, które nie wymagają stałego podłączenia do sieci, zasilacze do skanerów znajdują zastosowanie w budowie stacji dokujących. Przykładem takiego rozwiązania może być np. przenośny terminal płatniczy czy czytnik kodów kreskowych używany w magazynie. W naszej ofercie starannie wyselekcjonowanych produktów dostępne są również kable i przewody, pozwalające łączyć ze sobą poszczególne urządzenia, zapewniając zasilanie peryferiów oraz jednocześnie wysoką jakość transmisji danych.

     Adaptery do skanerów – kompatybilność i łatwiejsza praca

     Powszechnie stosowanym rozwiązaniem, które rozbudowuje zakres możliwości posiadanych urządzeń fiskalnych lub przemysłowych, są adaptery do skaneru. Ta gama akcesoriów dedykowana jest wszystkim tym użytkownikom, dla których priorytet stanowi bezproblemowe łączenie różnego typu urządzeń, np. czytnika kodów kreskowych ze złączem klawiaturowym poprzez port USB lub inne rodzaje gniazd. W M2T przygotowaliśmy szeroką gamę akcesoriów, pozwalających dopasować odpowiedni adapter do skanera wykorzystywanego w codziennej pracy. Wszystkie proponowane przez nas rozwiązania poddawane są wielokrotnym testom w różnych środowiskach sprzętowych, co gwarantuje ich maksymalną kompatybilność i bezproblemową współpracę z wymienionymi przez producenta modelami urządzeń.

     Kiedy należy wymienić zasilacz do skanera?

     Z czasem, efektywność zasilania skanera kodów, terminala, czytnika lub dowolnego, innego urządzenia korzystającego z sieciowej ładowarki, ulega pogorszeniu. Im więcej pełnych cykli ładowania sprzętu, tym niższa efektywność zasilacza. W sytuacji, w której osoba obsługująca dany sprzęt zauważa wyraźny spadek wydajności ładowania, należy podjąć decyzję o wymianie zasilacza. W tej kategorii dostępny jest szeroki wybór ładowarek i urządzeń dostarczanych przez firmę Honeywell – sprawdzonego producenta urządzeń, obsługującego wiele branż i sektorów przemysłu. Z podzespołów dostarczanych przez Honeywell korzystają zarówno globalni potentaci, jak i lokalne przedsiębiorstwa. Czyni to markę solidnym, sprawdzonym oraz godnym zaufania partnerem, którego produkty, takie jak zasilacze do skanerów, przewody czy adaptery z powodzeniem możemy polecić wszystkim naszym klientom.

     Jaki model zasilacza wybrać?

     Oferujemy szeroki wybór zarówno przewodów, jak i zasilaczy do skanera, pracujących w różnych zakresach napięcia oraz mocy. Od najprostszych, uniwersalnych kabli zasilających, pozwalających na szybkie podłączanie poszczególnych urządzeń do sieci elektrycznej, aż po kompletne zasilacze sieciowe, pracujące w różnych zakresach napięcia. Nasza oferta jest regularnie rozwijana oraz uzupełniana o dodatkowe rozwiązania, dedykowane kolejnym generacjom skanerów i czytników. Kompleksowo odpowiadamy na potrzeby współczesnego handlu oraz wielu sektorów przemysłu, dostarczając najwyższej klasy urządzenia oraz akcesoria.

     Kompleksowa oferta dla przemysłu i firm usługowych

     Zarówno w kwestii ładowarek, jak i pozostałych akcesoriów, jak kabel czy adapter do skanerów podchodzimy w sposób kompleksowo. Właśnie dlatego, zapewniamy:
     • profesjonalne doradztwo i pomoc w wyborze odpowiednich rozwiązań,
     • wsparcie na każdym etapie realizacji zamówienia,
     • szybkie oraz bezpieczne dostawy,
     • gwarancję oraz profesjonalny serwis zamówionych u nas produktów.
     Jako lider na rynku rozwiązań technologicznych stawiamy na indywidualne podejście do klienta, każde zlecenie traktując priorytetowo. Zapewniamy pomoc w wyborze rozwiązań skrojonych na miarę prowadzonego biznesu, uwzględniając najbardziej niestandardowe potrzeby klientów.

     Dlaczego warto kupować właśnie u nas?

     Zarówno dostarczane przez nas zasilacze oraz przewody, jak i adaptery do skanerów, to urządzenia spełniające najbardziej rygorystyczne wymogi jakościowe oraz środowiskowe. Jako lider w dziedzinie rozwiązań dla branży POS oferujemy szeroką gamę gotowych systemów, jak również rozwiązania projektowane na indywidualne zamówienie. Elastyczność oferty, połączona z bogatą wiedzą naszych ekspertów oraz całościowym podejściem do obsługi Klientów, to gwarancja owocnej, satysfakcjonującej dla obu stron współpracy.

     M2T – kompleksowe wsparcie nowoczesnej sprzedaży

     Zmieniająca się rzeczywistość wymaga od dostawców usług dostosowywania się do nowych zwyczajów konsumenckich. Dotyczy to również sprzedaży, która staje się coraz bardziej mobilna. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą, obejmującą szeroki asortyment urządzeń wykorzystywanych w handlu, logistyce oraz wielu sektorach gospodarki. Markowy zasilacz do skanerów czy adapter to zaledwie niewielka część asortymentu sklepu M2T. Kompleksowo wyposażymy każdą firmę w niezbędny sprzęt oraz akcesoria mobilne i Auto ID.