Official distributor and service center for Auto ID mobile solutions
  • Categories
   No categories were found that matched your criteria.
   • Manufacturers
    No manufacturers were found that matched your criteria.
   • Products
    No products were found that matched your criteria.
     • Blogs
      No blog posts were found that matched your criteria.
     Brands in our offer

     Akumulatory

     Czytaj więcej Drukarki przenośne są już w powszechnym użytku. Korzystają z nich nie tylko dostawcy, ale nawet sklepy stacjonarne. Trudno dziwić się temu trendowi, ponieważ lekkość i prostota obsługi są niezwykle ważne w każdej branży. Dlatego mobilne wersje urządzeń są coraz częściej używane dosłownie w każdym miejscu. Jednak do ich prawidłowego działania przyda się wytrzymały i pojemny akumulator do drukarki. Dostępny w naszym sklepie sprzęt spełnia wszystkie wymagania typowe dla tego typu akcesoriów. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem sklepu m2t.

     Akumulatory do drukarki od nowoczesnego producenta

     Prawdziwie profesjonalne akumulatory muszą cechować się wieloma zaletami. Wśród nich należy wymienić m.in. trwałość, żywotność, pojemność czy bezpieczeństwo użytkowania. Nie wszystkie spełniają powyższe wymagania. Aby mieć pewność, że akumulatory do drukarki nie zniszczą urządzenia oraz będą służyć przez możliwie najdłuższy czas, warto postawić na sprawdzonego producenta. Prezentowane akcesoria marki Bixolon to sprzęt z wysokiej półki. Producent zadbał o to, aby każdy akumulator do drukarek z oferty wykorzystywał najnowsze technologie z dziedziny magazynowania energii. Efekty można zauważyć już przy pierwszym użyciu. Bateria trzyma znacznie dłużej niż konkurencyjne rozwiązania. Na dodatek jej ładowanie trwa wyraźnie krócej. Jeśli więc akumulator zdąży się rozładować, przywrócenie pełnego zasilania nie powinno trwać zbyt długo. Wystarczy około 2,5 godziny. Oczywiście zawsze warto mieć przy sobie elementy zapasowe marki Bixolon. W ten sposób zyskuje się pewność, że w przypadku rozładowania sklep, taksówka bądź dostawca będzie mógł kontynuować swoją działalność bez zbędnych przerw. Na uwagę zasługuje też lekkość tworzonych przez Bixolon akumulatorów. Niewielka waga sprawia, że mobilna drukarka nie staje się dużo cięższa, przez co wpływ na obsługę pozostaje minimalny. Ma to szczególnie duże znaczenie dla zawodów, które muszą często operować przenośnymi urządzeniami.

     Akumulator do drukarek SPP-R210 oraz SPP-R200III

     Na naszą ofertę składają się dwa rodzaje produktów. Pierwszy model określany jest mianem standardowego. Dołącza się go do każdej drukarki mobilnej Bixolon. Akumulator litowo-jonowy 7,4 V wyróżnia się pojemnością sięgającą aż 1200 mAh. W tak zwanych warunkach idealnych oznacza to nieprzerwaną pracę urządzenia przez około 8 godzin. Oczywiście czas może ulec skróceniu – bądź wydłużeniu – ze względu na sposób i częstotliwość wykorzystywania. Niemniej idealnie sprawdza się dla ośmiogodzinnego czasu pracy. Drugi akumulator do drukarek ma zewnętrzne kontakty. Wobec tego lepiej przewodzi zgromadzoną energię. To z kolei przekłada się na polepszenie parametrów całego elementu, m.in. w kwestii długości działania. Oba akumulatory zostały zaprojektowane z myślą o drukarkach przenośnych SPP-R210 oraz SPP-R200III od producenta Bixolon. Oznacza to pełną kompatybilność i bezpieczeństwo użytkowania. Do zestawu zawierającego urządzenie zawsze dołączana jest podstawowa wersja baterii, dlatego polecamy zakup kolejnych w którejkolwiek dostępnej wersji. Wymiana akumulatora do drukarki to kwestia zaledwie paru sekund, a zapewnia dalszą pracę nawet przy przedłużających się zleceniach czy w okresie intensywnej realizacji wielu zadań.

     Wytrzymałe i niezawodne akumulatory do drukarek

     Akumulatory litowo-jonowe znane są ze swojej nieprzeciętnej żywotności. Jest to związane ze sposobem produkcji i materiałami wykorzystanymi do ich stworzenia. W efekcie akumulatory do drukarek tego typu znacznie przewyższają konkurencyjne rozwiązania. Ich żywotność szacuje się na ok. 3000 cykli. To ponad 10-krotnie dłużej od innych akumulatorów. Co więcej, nie muszą być ładowane tak często, jak np. NiCd czy NiMH. Wynika to z większej pojemności przy zachowaniu tych samych, kompaktowych wymiarów, które idealnie nadają się do urządzeń przenośnych. Na uwagę zasługuje również ich niezawodność. Akumulatory do drukarki wykazują się brakiem efektu pamięci. Oznacza to, że można je ładować w dowolnym momencie. Nie trzeba czekać, aż rozładują się do końca. Wygoda użytkowania sprawia, że stały się uniwersalne. Praktycznie wszystkie wysokiej klasy urządzenia – włącznie z mobilnymi drukarkami SPP-R210 i SPP-R200III – korzystają już z tej technologii.

     Tani akumulator do drukarki

     Litowo-jonowe akumulatory do drukarek są droższe od tradycyjnych rozwiązań w tej dziedzinie. Nasza oferta została skonstruowana jest jednak w taki sposób, aby do klientów trafiały wysokogatunkowe produkty w atrakcyjnej cenie. Jest to możliwe dzięki bardzo dobrym umowom partnerskim oraz nowoczesnemu systemowi dystrybucji. Wobec tego gwarantujemy naprawdę korzystne ceny wszystkich prezentowanych w sklepie produktów. Zachęcamy do bliższego przyjrzenia się naszemu asortymentowi. W razie pojawienia się jakichkolwiek wątpliwości dotyczących akumulatorów do drukarki prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Nasi przedstawiciele z przyjemnością odpowiedzą na każde pytanie. Służą też profesjonalnym doradztwem w zakresie wyboru produktu.
     Filters
     Manufacturers
     Filter by price