Oficjalny dystrybutor i centrum serwisowe rozwiązań mobilnych Auto ID
  • Kategorie
   Brak kategorii spełniających podane kryteria.
   • Producenci
    Brak producentów spełniających podane kryteria.
   • Produkty
    Nie znaleziono produktów pasujących do kryteriów.
     • Blogi
      Brak postów na blogu spełniających podane kryteria.
     Jesteśmy dystrybutorem marek:

     Akcesoria

     Czytaj więcej

     Akcesoria do urządzeń mobilnych

     Bogata oferta sklepu M2T w zakresie urządzeń mobilnych dla biznesu została uzupełniona o gamę wysokiej jakości części zamiennych i akcesoriów. W tej kategorii sklep internetowy M2T udostępnia klientom wiele przedmiotów niezbędnych do prawidłowego działania tabletów przemysłowych, terminali mobilnych, czytników kodów kreskowych czy skanerów RFID. Prezentowane rozwiązania pochodzą od sprawdzonych dostawców sprzętu, dzięki czemu nabywcy dostają gwarancję kompatybilności i jakości. Proponujemy akcesoria do urządzeń marek takich jak Honeywell, Bixolon, M3 Mobile czy Bluebird. Każdy produkt ma własną specyfikację, którą należy poznać przed dokonaniem zakupu. Jest to szczególnie ważne w przypadku akcesoriów takich jak akumulatory lub stacje zasilające. Dobranie właściwej mocy zasilania ma bezpośredni wpływ na bezawaryjność sprzętu, a także wspomaga dłuższą żywotność samej baterii. Sklep M2T nieustannie rozszerza ofertę akcesoriów, uzależniając jej zakres od nowości wypuszczanych na rynek przez producentów. Nowe modele rozwiązań mobilnych dla przemysłu mają często odmienne porty ładujące i baterie o większej pojemności. Zastosowanie przemysłowe wymaga posiadania co najmniej dwóch akumulatorów dla jednego urządzenia w celu zapewnienia ciągłości jego pracy. Doposażenie sprzętu firmowego w dodatkowe akcesoria staje się często koniecznością, wynikającą z intensywności użytkowania.

     Akumulatory do sprzętu mobilnego

     Mamy w ofercie akumulatory zamienne i zapasowe do tabletów przemysłowych, a także wszelkich innych urządzeń wyposażonych w wymienne ogniwa litowo-jonowe. Sklep internetowy M2T zebrał asortyment wyłącznie sprawdzonych producentów. Baterie litowo - jonowe Honeywell czy Bluebird nie tylko wykazują się dużą pojemnością wyrażoną w mAh, lecz także gwarantują niezmienność parametrów nawet po wielu cyklach ładowania. Brak efektu pamięci sprawia, że baterie mogą być na bieżąco doładowywane, bez względu na pozostały poziom energii. Należy natomiast unikać całkowitego rozładowania, które powoduje uszkodzenie wewnętrznych podzespołów. Akumulatory do sprzętu mobilnego to akcesoria eksploatowane z dużą intensywnością, pracujące niekiedy w trudnych warunkach atmosferycznych. Budowa ogniw musi uwzględniać potrzeby takich miejsc jak centra logistyczne, hale magazynowe czy zakłady produkcyjne. Oferowane w sklepie M2T akumulatory mają zatem wzmocnioną obudowę, która chroni przed niekorzystną temperaturą, a także stanowi barierę przed uszkodzeniami mechanicznymi. Wybierając akcesoria litowo-jonowe do urządzeń mobilnych, należy zwracać uwagę na kod produktu, dedykowany dla poszczególnych modeli sprzętowych. W opisie każdego produktu zamieszczamy informacje o modelach przypisanych do danej baterii, podając także bezpośrednie odnośniki do produktów powiązanych.

     Zasilacze i adaptery do tabletów i terminali

     Producenci Honeywell, Bixolon czy Bluebird dostarczają wielu rozwiązań na zasilanie swoich urządzeń. Przedsiębiorstwa muszą zapewnić możliwość jednoczesnego ładowania wszystkich urządzeń mobilnych, co zapobiegnie przestojom w pracy. W sklepie M2T proponujemy zatem stacje ładujące dedykowane dla konkretnego modelu akumulatorów, jak również pełny pakiet zasilaczy i adapterów do tabletów oraz terminali mobilnych. Urządzenia o właściwej mocy umożliwiają szybkie naładowanie baterii. Ma to szczególne znaczenie w przypadku sprzętu z akumulatorami zintegrowanymi z konstrukcją, jak np. terminale Cold Storage. Proponujemy także zasilacze impulsowe SMPS, które zyskały ogromne uznanie ze względu na swoje niewielkie gabaryty połączone z wysoką wydajnością. Dostarczamy rozwiązań dla wszystkich rodzajów urządzeń z oferty M2T. Zbudowaliśmy kompleksowy asortyment produktów wspierających prawidłowe działanie skanerów, czytników czy terminali mobilnych. W ofercie M2T znalazły się także specjalistyczne adaptery, które umożliwiają dostosowanie do rozmaitych standardów elektrycznych na świecie.

     Oferta M2T – pozostałe akcesoria

     Jeśli chodzi o nowoczesne akcesoria, nasi klienci mają możliwość zakupu pokrowców, pasków mocujących naramiennych, uchwytów do czytników RFID, a także grzejnika skanera kodów kreskowych Honeywell. Skórzane pokrowce dedykowane do danego modelu urządzenia gwarantują jego bezpieczne przechowywanie, a szelki lub pasy pozwalają na komfortowe przenoszenie podczas pracy. Wszelkie akcesoria w ofercie M2T pochodzą od renomowanych producentów. Dostarczamy wyłącznie rozwiązań zaprojektowanych dla konkretnej technologii, dając gwarancję bezpieczeństwa, trwałości i niezawodności.
     Filtry
     Producenci
     Typ
     Filtruj po cenie