Oficjalny dystrybutor i centrum serwisowe rozwiązań mobilnych Auto ID
  • Kategorie
   Brak kategorii spełniających podane kryteria.
   • Producenci
    Brak producentów spełniających podane kryteria.
   • Produkty
    Nie znaleziono produktów pasujących do kryteriów.
     • Blogi
      Brak postów na blogu spełniających podane kryteria.
     Jesteśmy dystrybutorem marek:

     Szafy skrytkowe


     Czytaj więcej 

     Szafy skrytkowe

     W naszym asortymencie znajdują się wysokiej jakości, profesjonalne szafy skrytkowe M2T. Proponujemy szafki o różnych rozmiarach oraz wielkości i liczbie skrytek. W asortymencie mamy modele liczące od ok. 20 do nawet ponad 100 skrytek. Dostępne artykuły zostały wyprodukowane z największą precyzją z wysokogatunkowych materiałów, gwarantujących solidność, wytrzymałość i niezawodność działania sprzętu. Metalowe szafki skrytkowe wyposażono w innowacyjne rozwiązania technologiczne zwiększające funkcjonalność systemu.

     Innowacyjna szafa skrytkowa

     Nowoczesne szafki metalowe skrytkowe to zaawansowane sprzęty pozwalające na sprawne zarządzanie ludźmi, urządzeniami mobilnymi oraz danymi. Składają się z systemu w pełni zautomatyzowanych skrytek otwieranych na kartę, zarządzanego za pomocą specjalistycznego oprogramowania. Praktyczna szafa skrytkowa metalowa służy do automatycznego wydawania terminali oraz innego rodzaju urządzeń mobilnych. Szafka skrytkowa przynosi organizacji wiele korzyści. Przede wszystkim w jasny sposób informuje kto, gdzie i kiedy używa aktualnie urządzeń mobilnych. Pozwala znacząco zredukować, a niekiedy ograniczyć do minimum czas niezbędny do zarządzania, wydawania oraz zdawania sprzętu przed bądź po rozpoczęciu zmiany. W przypadku kradzieży albo uszkodzenia terminala rejestr systemu od razu wskaże ostatniego pracownika, który korzystał z niego i przez to najprawdopodobniej odpowiada za jego awarię. Dzięki przemyślanej konstrukcji modułowej szafę skrytkową można z powodzeniem rozbudowywać o kolejne elementy, wraz ze zwiększaniem się wymagań biznesowych i rozwojem przedsiębiorstwa. W ten sposób można łatwo zwiększyć liczbę obsługiwanych urządzeń w firmie, poprawiając w ten sposób ich bezpieczeństwo przechowywania. Niewielkie wymiary szafki sprawiają, że sprzęt nie wymaga dużo miejsca i bez obaw zmieści się nawet w mniejszych lub wąskich pomieszczeniach. Wykorzystywanie systemu skrytkowego pozwala więc zaoszczędzić cenną przestrzeń. Szafa skrytkowa to sprzęt, który można zaprogramować w taki sposób, aby konkretne urządzenia, np. modele o specjalnym przeznaczeniu albo z określonym oprogramowaniem były automatycznie wydawane jedynie uprawnionym użytkownikom. Funkcja ta pozwala też na ustawienie wydawania wszystkich urządzeń wyłącznie wskazanym pracownikom. Automatyzacja dostępu obejmuje więc m.in. podział na grupy, strefy urządzeń oraz użytkowników. Praktyczna szafka skrytkowa metalowa zapewnia też pełen dostęp do informacji online. To oznacza możliwość bieżącego śledzenia wydawania, zdawania czy innego wykorzystywania terminali mobilnych przez internet.

     Szafki metalowe skrytkowe – płynny przepływ urządzeń i danych

     Dzięki wykorzystaniu zaawansowanych rozwiązań technologicznych szafa skrytkowa metalowa gwarantuje płynny i bezproblemowy przepływ danych oraz sprzętów. Zastosowane w systemie algorytmy wydawania urządzeń zapobiegają tworzeniu się kolejek. System sam wybiera, którą skrytkę otworzyć. Szafka pozwala na przypisanie preferencji wielkości urządzenia do karty, daje możliwość wykorzystania kart stosowanych do kontroli dostępu, jak również utworzenia stref przypisanych konkretnym użytkownikom lub grupom pracowników. System szafek skrytkowych metalowych umożliwia też śledzenie historii terminala (tag NFC na sprzęcie) oraz zdalną aktualizację oprogramowania. Dzięki temu można zawsze zainstalować w urządzeniu najnowszą wersję programu, bez konieczności fizycznej obsługi sprzętu na miejscu. Opcja zautomatyzowanego raportowania daje z kolei możliwość wprowadzenia konkretnych warunków tworzenia analiz. To bardzo praktyczne rozwiązanie, które pozwala na automatyczne opracowywanie raportów z najważniejszymi informacjami i parametrami, bez konieczności każdorazowego wpisywania wytycznych i danych. Szafkę skrytkową metalową wyposażono w czytelny ekran LCD, który przekazuje dodatkowe informacje dotyczące np. liczby aktualnie używanych albo pozostałych w systemie urządzeń mobilnych. Zamontowane w skrytkach czujniki zbliżeniowe w zautomatyzowany sposób ustalają z kolei, czy pracownik zabrał lub zdał sprzęt. Ponadto przy każdej skrytce znajduje się wizualna sygnalizacja LED, która włącza się, informując o zapełnieniu danej szafki. Szafę można łatwo zintegrować z zewnętrznymi systemami, np. MDM, zwiększając w ten sposób jej funkcjonalność. Zaletą rozwiązania jest też możliwość łatwego obrandowania powierzchni zgodnie z identyfikacją wizualną firmy, co pomaga budować wizerunek marki. System obsługuje ponadto Ethernet, co oznacza, że do szafki można łatwo podłączyć przewodową sieć internetową.

     Szafka skrytkowa – centrum dowodzenia dla menadżera

     Profesjonalne metalowe szafki skrytkowe stanowią prawdziwe centra dowodzenia dla menadżerów. Zapewniają zaprogramowaną dystrybucję urządzeń mobilnych oraz pełną przejrzystość informacji w kwestii ich eksploatacji. Modele pozwalają na generowanie danych umożliwiających maksymalne wykorzystanie potencjału sprzętu w przedsiębiorstwie. Nowoczesna szafka skrytkowa metalowa z profesjonalnym oprogramowaniem to sprzęt, który znajdzie zastosowanie w wielu różnych branżach. Sprawdzi się we wszystkich firmach i organizacjach, w których pracownicy korzystają ze smartfonów i innego rodzaju urządzeń mobilnych. To rozwiązanie polecane zwłaszcza dla firm, dla których ważna jest najwyższa dbałość o posiadane wyposażenie, a także wiedza na temat wykorzystywania terminali mobilnych bez konieczności angażowania dodatkowych zasobów, np. pracowników. Stosowanie specjalistycznego oprogramowania pozwala też na bieżąco śledzić stały przepływ informacji o używaniu terminali i innych urządzeń mobilnych w firmie. Szafki metalowe skrytkowe z powodzeniem sprawdzą się również do przechowywania dowolnych innych urządzeń. Jeśli w firmie panuje np. zakaz używania telefonów, urządzenie można włożyć do skrytki przed rozpoczęciem pracy i wyjąć dopiero na przerwie albo po zakończeniu zmiany. Szafkę można także wykorzystywać w dowolnych innych miejscach, w których panuje zakaz albo zalecenie zdawania podobnych przedmiotów. Ze względu na szeroki wybór dostępnych szafek skrytkowych służymy fachową pomocą specjalistów w wyborze właściwego rozwiązania. Zapewniamy również konkurencyjne ceny systemów oraz możliwie najszybszą dostawę zamówień.
     Filtry
     Producenci
     Typ
     Filtruj po cenie