Oficjalny dystrybutor i centrum serwisowe rozwiązań mobilnych Auto ID
  • Kategorie
   Brak kategorii spełniających podane kryteria.
   • Producenci
    Brak producentów spełniających podane kryteria.
   • Produkty
    Nie znaleziono produktów pasujących do kryteriów.
     • Blogi
      Brak postów na blogu spełniających podane kryteria.
     Jesteśmy dystrybutorem marek:

     Uchwyty i mocowania

     Czytaj więcej

     Uchwyty i mocowania od najlepszego w branży producenta

     Poruszanie się pojazdem wymaga maksymalnego skupienia oraz swobody, aby zapewnić sobie i innym uczestnikom ruchu bezpieczeństwo. Jednak wielu pracowników musi spędzać dużo czasu w samochodzie, a jednocześnie przyjmować telefoniczne polecenia od klientów bądź pracodawców. Nie zawsze istnieje możliwość zjazdu na pobocze i odebrania wiadomości. Dlatego warto postawić na profesjonalne uchwyty. To dzięki nim poprawia się nie tylko bezpieczeństwo, ale również komfort jazdy samochodem. Na naszą ofertę składają się mocowania pochodzące od jednego z liderów w branży. Marka RAM zyskała szczególne uznanie wśród kierowców ze względu na doskonałą jakość produktów. Wyróżniają się bardzo dobrą odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Uchwyty są trudne do zniszczenia wskutek przypadkowych uderzeń czy nieprawidłowego montażu lub demontażu. To zasługa zastosowania wysokogatunkowych materiałów, z których składają się produkty marki RAM. Kolejnym poważnym atutem przemawiającym za producentem jest uniwersalny design. Dzięki neutralnej, czarnej barwie mocowań oraz prostej konstrukcji z gładkimi powierzchniami, wszystkie modele – bez wyjątku – sprawdzą się dosłownie w każdym wnętrzu. Będą doskonale uzupełniać pozostałe elementy wyposażenia. Ostatnią wartą wzmianki zaletą marki RAM jest komfort korzystania z proponowanych przez nią rozwiązań. W naszym asortymencie można znaleźć uchwyty do wszystkich popularnych sprzętów mobilnych, od telefonów, przez tablety i iPady, aż po odbiorniki GPS i tym podobne urządzenia. Umiejscowione na poziomie wzroku kierowcy sprawiają, że szybkie skorzystanie z nich nie dekoncentruje, a przez to nie stwarza ryzyka wypadków. To niezbędne wyposażenie dla wszystkich kierowców, którzy często kontaktują się z innymi podczas wykonywania swoich obowiązków.

     Uchwyty wykorzystujące nowoczesne technologie

     Osiągnięcie idealnego połączenia funkcjonalności z estetyką może być możliwe wyłącznie przy zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań. Marka RAM korzysta z opatentowanych konstrukcji, które zapewniają m.in. wytłumienie wstrząsów oraz wibracji, nieograniczoną regulację czy doskonały kąt widzenia. Mocowania w kształcie klepsydry są ponadto chronione znakiem towarowym National Products Inc. Użytkownicy mają więc pewność, że płacą za oryginalne, wysokiej jakości technologie dla swojego pojazdu.

     Mocowania od bezpośredniego importera

     Dzięki doskonałej współpracy z producentem RAM możemy zaoferować najlepsze ceny na rynku. Zakup poprzez nasz sklep jest gwarancją otrzymania świetnego pod każdym względem uchwytu bez przepłacania. Na dodatek świadczymy gwarancyjne usługi serwisowe w ramach specjalnie przygotowanych pakietów M2T Care. Więcej informacji na temat asortymentu, jego cen oraz dostaw można otrzymać podczas kontaktu telefonicznego lub mailowego z naszymi przedstawicielami. Zachęcamy do zadawania nam pytań na temat uchwytów i mocowań. Z przyjemnością rozwiejemy wszelkie wątpliwości, a także pomożemy w wyborze modelu.