Oficjalny dystrybutor i centrum serwisowe rozwiązań mobilnych Auto ID
  • Kategorie
   Brak kategorii spełniających podane kryteria.
   • Producenci
    Brak producentów spełniających podane kryteria.
   • Produkty
    Nie znaleziono produktów pasujących do kryteriów.
     • Blogi
      Brak postów na blogu spełniających podane kryteria.
     Jesteśmy dystrybutorem marek:

     Terminale wózkowe

     Czytaj więcej

     Niezawodne i niezbędne w pracy terminale wózkowe

     Nowoczesne pomieszczenia magazynowe – zwłaszcza w zakładach produkcyjnych – muszą być perfekcyjnie zorganizowane. Pracownicy powinni szybko orientować się w przestrzeni i bezbłędnie trafiać do miejsca, w którym przechowywane są potrzebne towary. Wsparciem pracy w takim miejscu są profesjonalne terminale wózkowe. Z ich pomocą nawet największe magazyny funkcjonują w świetnie zaplanowany sposób, co przekłada się na wydajność całego przedsiębiorstwa. Nie pozostaje też bez znaczenia dla komfortu pracowników.

     Wyjątkowo żywotny terminal wózkowy

     Prezentowane produkty wyróżniają się wieloma zaletami. Jedną z najważniejszych jest niespotykana wytrzymałość. To zasługa przede wszystkim wysokogatunkowych materiałów, z których powstają nowoczesne terminale wózkowe. Są one przystosowane do pracy w trudnych warunkach. Dotyczy to przede wszystkim nieprzewidzianych sytuacji, które mogłyby nieodwracalnie zniszczyć terminal wózkowy. Odporność na uszkodzenia mechaniczne jest więc szczególnie ważna. Jednak profesjonalne urządzenia nie powinny opierać się wyłącznie na tym. Proponowane produkty są też niewrażliwe na wiele czynników środowiskowych i atmosferycznych (m.in. deszcz czy działanie różnych detergentów). Dzięki temu wózki mogą bez problemów wyjechać poza obręb magazynu, aby odebrać towar podczas niekorzystnej pogody.

     Komunikacja z terminalami wózkowymi

     Drugą istotną kwestią jest obsługa. Im prostsza, tym mniej czasu należy poświęcić na przeszkolenie pracownika. To również najlepszy sposób, aby uniknąć błędów podczas wykonywania obowiązków. Terminale wózkowe z naszej oferty zostały zaprojektowane z myślą o jak największej intuicyjności. Uproszczony interfejs i wyraźny ekran (o przekątnej sięgającej nawet 15 cali) pozwalają szybko odczytać to, co się dzieje na ekranie i skorelować cyfry z rzeczywistością. Nie oznacza to jednak, że urządzenia nie mogą wykonywać skomplikowanych zadań. Mocne procesory oraz duża pamięć podręczna sprawiają, że terminale wózkowe nadają się do wykonywania nawet wielu poleceń jednocześnie. Do tego dochodzi wytrzymała bateria, która pozwala na wielogodzinną pracę bez przerwy. W kwestii komfortu pracy liczy się jeszcze sposób komunikacji z urządzeniem. Terminal wózkowy korzysta z powszechnie dostępnej sieci Wi-Fi o dużym zasięgu. W przypadku utraty połączenia (niezależnie od przyczyn) automatycznie wyszukuje dostępnej sieci, aby nie przerywać pracy i nie zmuszać użytkownika do ręcznego ustawiania.

     Terminal wózkowy w dobrej cenie od importera

     Sprowadzamy najlepsze produkty z całego świata, aby udostępnić je rodzimym odbiorcom. W naszym asortymencie można znaleźć mobilne terminale od uznanych w branży marek. To najlepsza gwarancja otrzymania produktu najwyższej jakości. Na dodatek zapewniamy atrakcyjnie niskie ceny. Więcej informacji na ten temat udzielimy podczas kontaktu telefonicznego lub mailowego, podczas którego służymy też pomocą w wyborze modelu. Zachęcamy do składania zamówień na terminale wózkowe z naszej oferty.
     Filtry
     Producenci
     Typ
     Filtruj po cenie