Oficjalny dystrybutor i centrum serwisowe rozwiązań mobilnych Auto ID
  • Kategorie
   Brak kategorii spełniających podane kryteria.
   • Producenci
    Brak producentów spełniających podane kryteria.
   • Produkty
    Nie znaleziono produktów pasujących do kryteriów.
     • Blogi
      Brak postów na blogu spełniających podane kryteria.
     Jesteśmy dystrybutorem marek:

     Bluebird

     Bluebird jest pierwszym i jedynym globalnym producentem, który zapewnia wszystkie rodzaje przemysłowych urządzeń mobilnych, od komputerów mobilnych, terminali płatniczych po tablety dla przedsiębiorstw. Jako sprawdzony globalny ekspert, Bluebird zapewnia swoim urządzeniom niezawodność klasy korporacyjnej przy uwzględnieniu wysokiej jakości i wytrzymałość sprzętu.

     Dzięki ponad 21-letniemu funkcjonowaniu na rynku Bluebird oferuje najnowocześniejsze przemysłowe urządzenia mobilne dla różnych branż. Dostarcza wysokiej jakości produkty klientom korporacyjnym w oparciu o globalne standardy i procedury, które są stale przeglądane i aktualizowane.

     Globalne zarządzanie sprzedażą i usługami jest scentralizowane, natomiast wdrażanie produktów odbywa się na poziomie lokalnym, co pozwala na pełnym dopasowaniu urządzeń do potrzeb klientów.

     Firma Bluebird koncentruje się na wysokiej jakości urządzeniach mobilnych o biznesowym design’nie Bluebird aktywnie podejmuje działania, aby zaspokoić potrzeby 3000 klientów. Z urządzeń tej marki korzystają klienci w 120 krajach.

      

     Strona producenta

     Filtry
     Producenci
     WWAN
     Model
     Rozdzielczość ekranu
     Klawiatura
     WLAN
     Typ
     Skaner
     OS
     Akumulator
     Bluetooth
     Kamera
     RFID
     Filtruj po cenie