Oficjalny dystrybutor i centrum serwisowe rozwiązań mobilnych Auto ID
  • Kategorie
   Brak kategorii spełniających podane kryteria.
   • Producenci
    Brak producentów spełniających podane kryteria.
   • Produkty
    Nie znaleziono produktów pasujących do kryteriów.
     • Blogi
      Brak postów na blogu spełniających podane kryteria.
     Jesteśmy dystrybutorem marek:

     Obcinaki

     Czytaj więcej

     Obcinaki do drukarki

     Drukowanie wszelkiego rodzaju etykiet staje się znacznie prostszym i bardziej efektywnym procesem, pod warunkiem wyposażenia drukarki w specjalistyczny obcinak. Dzięki niemu szybko i łatwo można uzyskać pożądane wymiary naklejek oraz kodów, bez konieczności ich ręcznego docinania. W ofercie sklepu M2T dostępna jest bogata oferta produktów, obejmująca gilotyny i obcinaki do drukarek dostarczane przez markę Bixolon – czołowego producenta akcesoriów do urządzeń POS. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, w sklepie umieściliśmy zarówno wysokiej klasy urządzenia uniwersalne, jak i gilotyny dopasowane do najpopularniejszych modeli drukarek przemysłowych. Oferta skomponowana z uwzględnieniem potrzeb przedstawicieli różnych sektorów handlu oraz usług pozwala nam całościowo podchodzić do kwestii wyposażania punktów handlowych, magazynów, firm produkcyjnych oraz innych podmiotów. Wszędzie tam, gdzie jednym z elementów procesu biznesowego jest produkcja etykiet, naklejek lub kodów kreskowych, niezawodny obcinak do drukarki z pewnością spełni swoje zadanie.

     Jakie zastosowania może mieć obcinak do drukarek?

     Podstawowym zadaniem gilotyny jest samoczynne obcinanie kart. Urządzenie zostało zaprojektowane i wykonane z myślą o ułatwianiu pracy osób odpowiedzialnych za produkcję etykiet, poprzez pełną automatyzację mechanicznych czynności. Zastosowanie praktycznego urządzenia, jakim są obcinaki do drukarek, daje gwarancję szybszej, bardziej wydajnej produkcji, oraz pozwala produkować wyroby powtarzalne, o precyzyjnie zaplanowanych kształtach oraz wymiarach. Profesjonalna gilotyna, współpracująca z posiadanym modelem drukarki przemysłowej lub fiskalnej, pozwala na przygotowywanie m.in.:
     • paragonów i dokumentów fiskalnych,
     • etykiet produktowych,
     • kodów kreskowych,
     • dokumentów przewozowych,
     a także wielu innych elementów, wykorzystywanych przy przemysłowym znakowaniu towarów w różnych branżach.

     Jak działają obcinaki do drukarki?

     Zasada działania urządzenia jest prosta, a mimo to, sprzęt całkowicie zmienia pracę operatorów drukarek przemysłowych. W zależności od konfiguracji urządzenia, automatycznie odcina ono pojedyncze etykiety lub poszczególne partie, po wcześniejszym zdefiniowaniu ich liczby. Ruch noża może odbywać się pionowo, w górę, w przypadku gilotyn sztandarowych, oraz poprzez obrót, w obcinakach rotacyjnych. Ten drugi typ urządzeń bardzo często polecany jest m.in. do pracy z materiałami tekstylnymi.

     Najważniejsze zalety obcinaków do drukarki

     Szeroka gama dostępnych produktów pozwala wybrać obcinak do drukarek idealnie dopasowany do indywidualnych parametrów posiadanego systemu. Akcesoria te mają szereg zalet, począwszy od wcześniej wymienionej automatyzacji procesu produkcji etykietowania, poprzez bardzo łatwy montaż, aż po dodatkowe korzyści, takie jak:
     • prosta obsługa
     • gwarancja powtarzalnego, czystego i estetycznego cięcia,
     • możliwość drukowania etykiet o indywidualnie zdefiniowanych długościach.
     W naszym sklepie internetowym proponujemy szeroki katalog rozwiązań, pozwalający dopasować model odpowiadający posiadanemu rodzajowi drukarki przemysłowej lub fiskalnej. Nasi eksperci w każdej chwili służą również fachowym doradztwem w kwestii wyboru osprzętu o odpowiednich parametrach oraz wydajności. Obcinaki do drukarek, które proponujemy to produkty dostarczone przez firmę Bixolon – lidera globalnego rynku drukarek specjalistycznych. Każdy produkt sygnowany marką łączy w sobie intuicyjną obsługę, zaawansowane możliwości oraz ponadprzeciętną jakość wykonania. Dzięki temu wybór takich urządzeń jak Auto-Cutter module lub Assy-Cutter pozwala całkowicie zautomatyzować proces wykonywanych nadruków, wymiernie zwiększając wydajność linii produkcyjnej.

     Obcinak do drukarek – wybór od profesjonalistów

     M2T jako lider wsparcia sektora POS i mobilnej sprzedaży zapewnia najszerszą, starannie wyselekcjonowaną ofertę produktów oraz urządzeń wspierających procesy związane z etykietowaniem. Jako godny zaufania partner, funkcjonujący na rynku od wielu lat, zapewniamy kompleksowe rozwiązania, obejmujące zarówno obcinaki do drukarki, jak i szeroki wybór profesjonalnych urządzeń drukujących. Zespół doświadczonych ekspertów, nieustannie pracuje nad rozwijaniem naszej oferty, służąc swoją wiedzą, doświadczeniem oraz doradztwem naszym klientom z różnych sektorów gospodarki.

     Dlaczego warto kupować u nas?

     Markowy osprzęt, który proponujemy, taki jak obcinak do drukarki, tablet przemysłowy, terminal czy drukarka fiskalna, to gwarancja wielu lat niezawodnej pracy w firmie. Jednocześnie, za priorytet stawiamy sobie precyzyjne dopasowanie pojedynczych urządzeń oraz całych systemów do indywidualnych potrzeb zamawiającego. Bogata oferta pozwala nam proponować makowe podzespoły w przystępnych cenach, z gwarancją szybkiej dostawy oraz wsparcia na każdym etapie realizacji zamówienia. Oprócz sprzedaży wysokiej klasy akcesoriów wykonujemy również serwis, przeglądy oraz naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą!
     Filtry
     Producenci
     Typ
     Filtruj po cenie