Oficjalny dystrybutor i centrum serwisowe rozwiązań mobilnych Auto ID
  • Kategorie
   Brak kategorii spełniających podane kryteria.
   • Producenci
    Brak producentów spełniających podane kryteria.
   • Produkty
    Nie znaleziono produktów pasujących do kryteriów.
     • Blogi
      Brak postów na blogu spełniających podane kryteria.
     Jesteśmy dystrybutorem marek:

     Przewody komunikacyjne

     Czytaj więcej

     Przewody komunikacyjne

     Jako M2T dostarczamy nie tylko wysokiej klasy rozwiązania mobilne Auto ID, ale także szeroką gamę sprawdzonych akcesoriów, w tym przewody komunikacyjne, ładowarki czy kable zasilające. Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu, wybieramy wyłącznie asortyment renomowanych producentów, który zapewnia bezproblemowe użytkowanie oraz ponadprzeciętną trwałość. Dostępne w naszej ofercie przewody można z powodzeniem dopasować do wielu nowoczesnych urządzeń. Jeśli np. oryginalny kabel do tableta, służący ładowaniu, zostanie zgubiony lub uszkodzony albo szukasz kabla do szybkiej transmisji danych między urządzeniami elektronicznymi, będziemy mieć dla Ciebie odpowiednie, kompatybilne akcesorium. Dostępne przewody zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, aby zapewnić długotrwałe, bezpieczne i niezawodne użytkowanie.

     Kable do tabletu i nie tylko – szeroki wybór uniwersalnych lub specjalistycznych akcesoriów

     Asortyment M2T obejmuje wiele rodzajów przewodów – od kabli USB do transmisji danych, przez kable szybkiego ładowania i adaptery z szeroką gamą wejść oraz wyjść, połączeń męskich i żeńskich dla wielu typów specjalistycznych urządzeń, marek, a także modeli. Należą do nich m.in. nowoczesne terminale mobilne, wydajne tablety przemysłowe, drukarki kodów kreskowych czy terminale wózkowe. Wszystkie oferowane przez nas rozwiązania przechodzą rygorystyczne testy jakości. Dostarczamy uniwersalne przewody, kable USB i ładowarki do tableta wiodących marek, wśród których możemy wymienić m.in. Honeywell, Antumo, Winmate, Bluebird, Bixolon, M3 Mobile, Sunmi oraz wiele innych.

     Przewody oraz ładowarki do tabletu – niezwykle wytrzymałe i niezawodne

     Nasze kable do ładowania urządzeń lub przewody do transmisji danych są najwyższej jakości. Wytworzono je z myślą przede wszystkim o trwałości – mogą służyć nawet w bardzo trudnych roboczych warunkach, kiedy kable niejednokrotnie są plątane, szarpane czy zginane. Przewody składają się z wielu materiałów. Do produkcji dostępnych u nas akcesoriów wykorzystano wysokiej klasy metalowe przewodniki oraz pancerze, a także solidne tworzywa sztuczne na bazie polimerów, służące do izolacji i osłony. Każdy kabel ma również trwałe, dopasowane złącza, gwarantujące doskonałe przyleganie do gniazda oraz maksymalną wygodę użytkowania.

     Co to jest przewód komunikacyjny i do czego służy?

     W naszej ofercie można znaleźć wiele rodzajów kabli, które różnią się od siebie konstrukcją, materiałami wykorzystanymi do ich produkcji oraz zastosowaniem. Przewody komunikacyjne, znane też jako kable do transmisji danych, umożliwiają przesyłanie informacji z jednego urządzenia do drugiego. Dane te często mają postać plików, takich jak dokumenty, zdjęcia czy programy. Przewód komunikacyjny może być używany na przykład do synchronizacji danych między komputerem a tabletem, pobrania określonych plików, wydruku dokumentów lub przesłania informacji z jednego tabletu do drugiego. Tego typu przewody służą również do transmisji cyfrowych danych komputerowych, takich jak aktualizacje oprogramowania.

     Przewód transmisyjny a ładowarka do tabletu – jaka jest różnica?

     Wiele kabli USB można wykorzystać do ładowania baterii urządzeń, takich jak tablety, przenośne drukarki czy mobilne terminale, ale nie zawsze są to również przewody do transmisji danych. Standardowy kabel ładujący to przewód, którego można używać wyłącznie do ładowania baterii urządzenia. Często łączy się z zasilaczem sieciowym, aby pobierać energię z gniazdka, lub może łączyć się z innymi urządzeniami zasilanymi akumulatorowo, aby czerpać energię bezpośrednio od nich. Nie można wykorzystać go do przesyłania informacji. Natomiast kabel do transmisji danych bardzo często umożliwia również ładowanie urządzeń elektronicznych. Jest więc zdecydowanie bardziej uniwersalnym rozwiązaniem, choć uzupełnianie energii, połączone z przesyłaniem plików, zwykle zajmuje więcej czasu.

     Kabel USB do tabletu – stabilne i bezpieczne przesyłanie danych

     Szybkość ładowania i transmisji danych poszczególnych przewodów będzie różnić się w zależności od jakości samych kabli oraz materiałów użytych do ich wytworzenia. W naszej ofercie znajdują się produkty, które gwarantują bezpieczny, stabilny oraz szybki transfer wszelkiego rodzaju danych czy plików. Podobnie w przypadku wszystkich ładowarek do tabletów – wykorzystując nasze akcesoria można liczyć na szybkie uzupełnienie energii w urządzeniu. Dostarczamy wyłącznie wysokowydajne kable i przewody, ułatwiające korzystanie z wyposażenia, które jest stosowane na co dzień np. na stanowisku roboczym. Dzięki nim praca będzie przyjemniejsza, bardziej owocna, bezpieczna oraz pozbawiona niepotrzebnych przerw.

     Nowoczesne kable USB do tableta – rodzaje i typy złączy

     Istnieje wiele różnych typów kabli USB – niektóre wyglądają podobnie, a inne dość mocno się od siebie różnią i nie zawsze łatwo jest określić, który będzie pasował do posiadanego urządzenia. Warto dokładnie sprawdzić, jaki typ złącza jest dedykowany np. do tabletu przemysłowego. Coraz częściej pojawiają się na rynku nowe rodzaje złączy USB. Dlatego krótko przedstawimy te najpopularniejsze:
     • USB typu A – to duży, klasyczny kształt złącza, posiadany przez wiele przewodów komunikacyjnych. W komputerach wciąż można znaleźć kilka gniazd, odpowiadających temu rodzajowi zakończenia kabla. USB typu A umożliwia zarówno ładowanie urządzeń, jak i przesyłanie informacji.
     • USB typu B – złącze w kształcie kwadratu używane zwykle do podłączania do komputera większych urządzeń, takich jak drukarki i skanery. Ten rodzaj staje się coraz mniej powszechny.
     • USB typu C – smukły z zaokrąglonymi rogami, jest to najbardziej współczesny rodzaj złącza USB. Używa się go m.in. w nowoczesnych tabletach, laptopach czy smartfonach. Zapewnia szybkie ładowanie i wyższe prędkości transferu danych.
     Na rynku można znaleźć także kable mini USB i mikro USB, czyli mniejsze warianty, służące np. do przesyłania danych na dyski twarde czy aparaty, lub ładowania różnego rodzaju przenośnych urządzeń elektronicznych. W naszej ofercie dostępne są nie tylko kable do tabletu z najpopularniejszymi rodzajami złączy, ale także praktyczne przewody, które umożliwiają łączenie na przykład pomiędzy USB typu C a USB typu A.

     Przewód, kabel lub ładowarka do tableta – pomoc w wyborze odpowiedniego akcesorium

     Bez względu na to, czy potrzebny Ci specjalistyczny przewód komunikacyjny, czy prosty, ale niezawodny kabel USB do tabletu, w naszej ofercie znajdziesz niezbędne wyposażenie. Do Twojej dyspozycji jest doświadczony i wykwalifikowany personel, który chętnie udzieli Ci praktycznych rad, pomagając w wyborze odpowiedniego akcesorium. Z nami nie trzeba się obawiać, że wybrany przewód czy ładowarka do tabletu nie będą pasować do posiadanego urządzenia.
     Filtry
     Producenci
     Filtruj po cenie