Oficjalny dystrybutor i centrum serwisowe rozwiązań mobilnych Auto ID
  • Kategorie
   Brak kategorii spełniających podane kryteria.
   • Producenci
    Brak producentów spełniających podane kryteria.
   • Produkty
    Nie znaleziono produktów pasujących do kryteriów.
     • Blogi
      Brak postów na blogu spełniających podane kryteria.
     Jesteśmy dystrybutorem marek:

     RAM Mounts

     Wprowadzony w 1995 roku jako część National Products Inc. (NPI), RAM® Mounts jest wiodącym producentem wytrzymałych i wszechstronnych rozwiązań montażowych do prawie wszystkich aplikacji i urządzeń - w tym telefonów, tabletów, kamer, systemów GPS, laptopów, elektroniki morskiej, drukarek , radia i wiele innych.

     Jako najbardziej innowacyjna linia produktów tego typu, mocowania RAM® oferują około 5000 elementów modułowych. Zbudowane na systemie wymiennych kul i gniazd i zaprojektowane wokół elastomerowej gumowej kulki, elementy te posiadają funkcję antypoślizgową, a także tłumienie wstrząsów i wibracji. Unikalna konstrukcja chronionego patentem systemu mocowania RAM® zapewnia szybką instalację, regulację i trwałość - a wszystko to przy niskim koszcie.

      

      

     Wspierany przez 360 pracowników RAM® Mounts jest zlokalizowany w Seattle w stanie Waszyngton, w tej samej dzielnicy, w której powstała firma. Dzięki zastosowaniu najlepszego sprzętu montażowego, trwałych kompozytów, stali nierdzewnej, gumy i aluminium rozwiązania montażowe RAM® są synonimem jakości i wydajności od ponad dwóch dekad.

      

     Strona producenta