Oficjalny dystrybutor i centrum serwisowe rozwiązań mobilnych Auto ID
  • Kategorie
   Brak kategorii spełniających podane kryteria.
   • Producenci
    Brak producentów spełniających podane kryteria.
   • Produkty
    Nie znaleziono produktów pasujących do kryteriów.
     • Blogi
      Brak postów na blogu spełniających podane kryteria.
     Jesteśmy dystrybutorem marek:

     RFID

     Czytaj więcej

     Akcesoria do RFID w ofercie M2T

     Technologia RFID została doceniona w różnych gałęziach przemysłu. Jej zalety ujawniają się najbardziej w działaniach logistycznych lub pracy na magazynie, gdzie poziom wydajności operacyjnej pozostaje w bezpośredniej zależności od szybkiej identyfikacji napływających towarów. Technologia RFID wykorzystuje specjalistyczne skanery, które odczytują dane z tagów RFID nawet z odległości kilku metrów. W przeciwieństwie do tradycyjnych kodów kreskowych, tagi RFID nie muszą być widoczne dla czytnika. Automatyzacja procesów biznesowych generuje skokowy wzrost zapotrzebowania na skanery RFID, jak również akcesoria do RFID o najwyższych parametrach jakościowych. W sklepie M2T udostępniamy naszym partnerom adaptery oraz zasilacze do RFID, które stanowią główny element systemu ładującego. Każdy zasilacz do RFID został stworzony pod dany model urządzenia. W opisie produktu zamieszczamy zatem szczegółowe informacje o sposobie wykorzystania zasilacza, a także jego specyfikacji technicznej. Posiadamy także adaptery do RFID z różnymi końcówkami, co umożliwia pracę w krajach o odmiennych standardach elektryczności.

     Zasilacze do RFID

     Przemysłowe systemy RFID bazują na zestawie tagów oraz czytników w formie skanerów. Skanery RFID pozyskują informacje z tagów umieszczonych wewnątrz opakowania lub palety, a następnie przesyłają dane do komputera. Specjalnie oprogramowanie dokonuje analizy przekazu i podejmuje działania zgodne z ustawionym uprzednio algorytmem. W całej tej machinie pozornie zwyczajne akcesoria odgrywają bardzo istotną rolę. Okazuje się, że zasilacz do RFID daje gwarancję niezakłóconej pracy mobilnych czytników, utrzymując je w stanie gotowości przez wiele godzin. Wybierając zasilacz lub adapter do RFID, musimy mieć na uwadze maksymalną moc urządzeń. Przekroczenie specyfikacji sprzętu do RFID poprzez podłączenie go do zbyt mocnego zasilacza może spowodować uszkodzenie podzespołów i zniszczenie baterii. Sklep M2T udostępnia precyzyjny opis każdego zasilacza, co znacznie ułatwia wybór. Akcesoria do RFID w ofercie M2T obejmują także rozmaite adaptery, gwarantujące efektywną pracę niezależnie od kraju pobytu, a także zwiększające zasięg sygnału.

     Adaptery do RFID dla konwersji standardów elektrycznych

     Różne standardy elektryczne sprawiają problem przedsiębiorstwom prowadzącym działalność na całym świecie. Konieczne staje się bowiem dostosowanie aktywów firmowych do mocy instalacji elektrycznej. Ewentualne przemieszczanie sprzętu pomiędzy siedzibami może rodzić potrzebę zakupu profesjonalnych adapterów, umożliwiających podpięcie się pod gniazdko elektryczne w innym standardzie. W ofercie M2T znajdują się adaptery do RFID przeznaczone dla każdego typu urządzeń. Producenci Honeywell, Bluebird, Zebra oraz M3 należą do grona liderów dostawców nowoczesnego sprzętu, wykorzystującego technologię RFID. Sklep M2T nie tylko prowadzi dystrybucję ich wyrobów, lecz również skutecznie odpowiada na zapotrzebowanie przedsiębiorców w zakresie części zamiennych. Nasze centrum serwisowe za podstawowy cel stawia sobie jak najszybszą realizację usług naprawczych. Oznacza to, że nie możemy sobie pozwolić na długotrwałe przestoje, wynikające z konieczności sprowadzenia podzespołów z zewnątrz. Nasze magazyny mieszczą zatem pokaźny zbiór części i akcesoriów do urządzeń RFID, gotowych do natychmiastowej wysyłki. Podobna sytuacja ma miejsce w przypadku zasilaczy i adapterów. Adaptery RFID stają się przedmiotem zainteresowania na skutek wyjazdu zagranicznego czy wysłania sprzętu do placówki w innym kraju. M2T zdaje sobie sprawę, że efektywność naszych działań sprzedażowych w dużej mierze zależy od tempa dostawy. Utrzymujemy zatem nasze magazyny w stanie ciągłej gotowości, realizując natychmiast nawet duże zamówienia.

     Adaptery RFID jako systemy integracji z komputerem

     Oczywiście adaptery do RFID to nie tylko okablowanie dla różnych wersji gniazdek, lecz także akcesoria służące połączeniu różnych odcinków kabla łączącego antenę z czytnikiem stacjonarnym. Zapewniamy rozwiązania generujące minimalne straty na linii przesyłu, mające optymalny współczynnik izolacji. Posiadamy również adapter czytnika RFID na USB, gotowy do bezpośredniego podłączenia do komputera. Urządzenie do odczytu tagów RFID wysyła informacje na nowy port szeregowy. Oferta M2T zawiera także adaptery antenowe RFID służące do zwiększenia zasięgu. Ich zastosowanie poprawia moc i zasięg sygnału RFID, dając możliwość odczytu z jeszcze większych odległości. Moduł adaptera umożliwia podłączenie czytników przez port USB, a cały proces wymaga jedynie uprzedniej prostej instalacji sterowników. Liczba akcesoriów określanych jako adaptery do RFID systematycznie rośnie. Producenci dostarczają coraz nowszych pomysłów na integrację technologii RFID w życiu codziennym. Aktualne trendy stanowią zatem doskonały grunt pod opracowanie kolejnych akcesoriów, umożliwiając dopasowanie czytników RFID i odczytywanie danych bez konieczności wymiany dotychczasowego systemu firmowego. Adapter do RFID w ofercie M2T stanowi zatem produkt rozszerzający funkcjonalność RFID jako całości, a także ubezpieczający niezakłócone działanie czytników.
     Filtry
     Producenci
     Filtruj po cenie