Oficjalny dystrybutor i centrum serwisowe rozwiązań mobilnych Auto ID
  • Kategorie
   Brak kategorii spełniających podane kryteria.
   • Producenci
    Brak producentów spełniających podane kryteria.
   • Produkty
    Nie znaleziono produktów pasujących do kryteriów.
     • Blogi
      Brak postów na blogu spełniających podane kryteria.
     Jesteśmy dystrybutorem marek:

     Winmate

     Firma Winmate Inc. została założona w 1996 roku w Tajpej na Tajwanie, gdzie znajduje się jej siedziba główna, ośrodek badawczo-rozwojowy oraz linie produkcyjne. Dziś firma posiada biura na całym świecie.

     Firma Winmate Inc. rozpoczęła produkcję wyświetlaczy przemysłowych i ekranów dotykowych, a następnie rozszerzyła swoją ofertę na oznakowanie cyfrowe, wbudowane komputery panelowe, wytrzymałe tablety i urządzenia mobilne dla różnych gałęzi przemysłu, od transportu i logistyki, po przemysł morski i wojskowy, kolejowy, naftowy i gazowy, medyczny, opiekę zdrowotną oraz serwis terenowy.

     Dzisiaj Winmate tworzy inteligentne systemy, które rozwijają sieć komunikacji w całym przedsiębiorstwie. Winmate nie tylko dostarcza bardzo szeroką i szeroką gamę standardowych produktów, ale także zapewnia profesjonalne usługi w zakresie dostosowywania produktów i zarządzania projektami, aby spełnić wszystkie wymagania klientów. Winmate obecnie oferuje rozwiązania z gamy: tabletów przemysłowych, urządzeń mobilnych, paneli PC oraz komputerów IoT, paneli dotykowych, konwerterów SDI, przetwornic prądu stałego oraz rozwiązań dedykowanych dla branży militarnej i morskiej.

     Strona producenta